Dňom 15. februára sa oficiálne skončilo prestupové obdobie. Vedenie banskobystrického hokejového klubu bolo v posledných hodinách veľmi aktívne. Kabínu rozšírilo dohromady až osem nových hráčov.

Slovakia Cup 2015_36
Tomáš Surový oblečie dres baranov po piatich rokoch

Už včera sme spomínali, že pod Urpín zavítajú štyria noví hráči: brankári AnderssonCorbeil a obrancovia KousalíkGuimondom. Poslední traja menovaní už nastúpili aj na duel 50. kola s Košicami, kde svoj premiérový zásah v drese s baranmi na hrudi strelil Sacha Guimond.

Týmito hráčmi sa však posilňovanie tímu pred play off neskončilo. Zo Slovana Bratislava prichádzajú útočníci Tomáš Surový, Andrej Kudrna a Patrick White. Hlavne pre prvého menovaného je to návrat domov. Odchovanec banskobystrického hokeja oblečie dres svojho materského klubu prvýkrát po piatich rokoch, naposledy tu pôsobil v sezóne 2009/10.

Okrem tria hráčov do útoku prichádza aj vystuženie defenzívy. Do konca sezóny sa klub dohodol s obrancom Martinom Gründlingom, ktorý prichádza zo Skalice. Opačným smerom putujú do konca sezóny mladíci Rastislav GašparDaniel Gachulinec.