Ešte ste sa stále nerozhodli kam na letnú dovolenku a boli by ste najradšej, keby ste na ňu mohli ísť aj hneď? Práve pre vás sú tu last minute ponuky banskobystrickej cestovnej kancelárie A-TOUR.

Bulharsko od 239 €

Do obľúbenej bulharskej destinácie Primorsko môžete odísť už v utorok 21. júna autobusom a späť sa vrátiť 1. júla lietadlom na Sliač. Pobyt v ***+ hoteli s bazénom a raňajkami na deväť nocí zahŕňa v cene 239 € pre dospelú osobu dopravu, ubytovanie, ako aj všetky poplatky.

Letecky zo Sliača do Bulharských letovísk Primorsko, Kiten a Sozopol môžete letieť 1. júla a za skvelé ceny tu dovolenkovať do 11. júla. Dovolenka v penziónoch prvej kategórie v Primorsku vás s dopravou, ubytovaním a všetkými poplatkami môže stáť len 399 €. V trojhviezdičkových hoteloch v Primorsku a Kitene môžete aj s raňajkami dovolenkovať za 419 € a v hoteli v historickom Sozopole, rovnako s raňajkami a klimatizáciou na izbe už za 459 €.

CK A-TOUR navyše ponúka aj možnosť kúpy samostatnej letenky na trase Sliač-Burgas-Sliač len za 214 € a pri tejto možnosti vám ponúka aj možnosť dopravy z letiska v Burgase do svojich letovísk.

Chorvátsko od 249 €

Trojhviezdičkový penzión v Chorvátskom Drveniku sa môže stať vašim prechodným letným domovom od 23. júna do 2. júla už za 249 €. V cene je doprava luxusným autobusom, polpenzia a samozrejme všetky ďalšie povinné poplatky.

Avšak nielen last minute ponuka do tejto destinácie má mimoriadne lákavú cenu. Aj počas leta si môžete takýto pobyt užiť len za 289 €.

Cestovnú kanceláriu A-TOUR  nájdete na Nám. Štefana Moysesa 7 v Banskej Bystrici. Viac informácií nájdete na internetovej stránke a-tour.sk, alebo na telefónnych číslach 048/412 39 72, 0905 745 070, prípadne e-mail adrese a-tour@a-tour.sk.