Deň po piatkovom zápase 3. kola Fortuna ligy v Žiline sa budú futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica v nákupnom centre Europa SC venovať fanúšikom. V sobotu 30. júla sa od 15.00 h uskutoční podujatie Deň s Duklou.

Fanúšikovia banskobystrickej Dukly sa môžu tešiť na autogramiádu hráčov. Banskobystrický futbalový klub bude mať po prvýkrát v histórii svojho maskota, ktorý bude predstavený práve v sobotu 30. júla v Europa SC. Pre deti budú pripravené aj súťaže a fanzóna. Súčasťou Dňa s Duklou bude aj nábor do akadémie MFK Dukla, v ktorej je momentálne podľa informácií klubu 550 detí.

„Marketingovými aktivitami, ako túto sobotu, sa snažíme oslovovať aj mladú generáciu, či už osobne alebo prostredníctvom sociálnych sietí a prilákať ju na štadión a vychovať si nových fanúšikov, ktorí budú mať v srdci náš milovaný klub. Veríme, že prácou s deťmi, s mládežou, môžeme pozitívne meniť život v regióne a nadviazať tak na úspešnú tradíciu klubu,“ povedal pre stránku klubu predseda predstavenstva Peter Krnáč.

Zvýhodnené permanentky pre rodiny s deťmi

Spustený bude avizovaný predaj permanentiek na sezónu 2022/2023, ktoré budú platiť na ligové aj pohárové zápasy. Vedenie MFK Dukla pripravilo zvýhodnené permanentky pre rodiny s deťmi. Ak si dvaja dospelí v rodine kúpia permanentku, tak jedna vyjde na 100 €, pričom klub k tomu poskytne permanentky zdarma pre neobmedzený počet detí v rodine.

„Chceme ísť touto cestou, urobiť z Dukly rodinný klub, prilákať rodiny s deťmi naspäť na štadión. Všetky naše kroky k tomu budú smerovať. Pokiaľ viem, Dukla nikdy nemala maskota. Pre našich najmenších priaznivcov sme pripravili maskota, ktorého budeme krstiť 30. júla na evente v obchodnom centre Europa SC. Budeme radi, ak sa s ním ľudia stotožnia a budú ho brať ako súčasť nášho klubu,“ povedal na predsezónnej tlačovke Peter Krnáč, predseda predstavenstva MFK Dukla Banská Bystrica.

Ceny permanentiek na domáce zápasy MFK Dukla v sezóne 2022/2023

Krytá tribúna
Dospelí – 120 €
Rodina: 2 dospelí + deti do 15 rokov (neobmedzený počet) – 200 €
VIP – 300 €

Nekryté sedenie
Dospelí – 90 €
Rodina: 2 dospelí + deti do 15 rokov (neobmedzený počet) – 160 €

Fanklub, vyhradený sektor: 60 €
Deti, ŤZP, seniori – zľava 50% z ceny pre dospelých

Permanentkári dostanú šál MFK Dukla, zľavu 15% na produkty fanshopu a rôzne zľavy na služby od partnerov klubu.

Prvý domáci zápas už 6. augusta

Po sérii troch zápasov vonku sa futbalisti banskobystrickej Dukly po prvýkrát predstavia na vynovených Štiavničkách vo Fortuna lige v sobotu 6. augusta, keď o 17.00 h privítajú v derby MFK Ružomberok. MFK Dukla láka fanúšikov na domáce zápasy aj propagačným videom na sociálnych sieťach: