Bábkové divadlo na Rázcestí neustále prekvapuje svojich divákov a diváčky. A prekvapenia sú to príjemné. Do novej sezóny vstúpilo divadlo s kolekciou zliav a špeciálnych ponúk pre rôzne divácke kategórie. 

Prvý Dámsky večer

Jednou z nových ponúk Bábkového divadla na Rázcestí (BDNR), je Dámsky večer,

ktorý sa prvý krát, teda premiérovo, uskutoční už v utorok 24. septembra. Dámsky večer je venovaný ženám, ktoré navštívia večerné predstavenie divadla, zamerané na témy ženskej skúsenosti či skúmajúce osud výnimočnej ženy.

Takže, milé dámy, pozvite do divadla kamarátku, mamu, dcéru, susedku… Dámsky večer je totiž o tom, že do divadla prídete najmenej dve. A v divadle bude na vás čakať welcome drink aj malé prekvapenie pre potešenie.

Na prvom Dámskom večeri sa zoznámite s osudom výnimočnej Slovenky Terézie Vansovej. Predstavenie T. V. Recepty  sa začína o 19:00 h a, samozrejme, pozvaní sú aj páni! 

Premiéra rozprávky

Najmenším návštevníkom Bábkového divadla na Rázcestí (deti od 4 rokov) chceme pripomenúť  slovenskú premiéru svetoznámej rozprávky O malej sove, ktorá sa bála tmy. Príbeh o tom, že kto sa bojí, musí ísť do lesa, je čarovnou cestou, na ktorej svietia sovie oči.

Malá sova poteší deti v nedeľu 29. septembra o 16:00 h.

Rezervácia vstupeniek: vstupenky@bdnr.sk, 048/412 55 13
Predpredaj: pokladnica BDNR, www.ticket-art.sk