Banskobystrickú kapelu Reunion, na ktorú si možno ešte spomínate pod ich starším názvom Rock Reunion, môžete čoraz častejšie počuť z rádiového éteru. Tam sa aktuálne objavila aj ich novinka Buď so mnou.

Pieseň Buď so mnou už v týchto dňoch môžete počuť napríklad z éteru FUN rádia či Rádia Slovensko. „Text piesne vznikol spontánne na základe rozchodu nášho dobrého kamaráta s jeho priateľkou. Výnimočnosťou skladby je, že sme sa hudobnú produkciu rozhodli urobiť si sami a zverili ju producentovi menom Christopher Van Tastique, ktorý je zároveň aj našim gitaristom,“ priblížil spevák kapely Milan Kováč a prezradil tak, že jeho kolega z kapely Radovan Oravkin sa postaral o hudobnú stránku piesne.

O videoklip sa postaral Robo Bošela, ktorý je rovnako už nielen v našom regióne známy svojou videoprodukciou. Nakrúcalo sa v ateliéri, ale aj rodinnom dome či starej cementárni.

„Ako herečka sa predstavila Patrícia Popierová, ktorá si zahrala už aj v klipe IMT SMILE. Klip je o tom, že žena ignoruje muža, no ten nakoniec zistí, že nie je ignorovaný, ona si ho nevšíma, lebo v danom čase a priestore už ten muž neexistuje. Následné zábery plameňov majú naznačiť tragickú udalosť v jeho živote. Finálnu súvislosť medzi ním a ňou nechávame na diváka, nech si každý ten príbeh dotvorí po svojom,“ dopĺňa Kováč.

Kapela klip vydala v spolupráci s vydavateľstvom KALIRECORDS, pričom so samotným raperom Kalim práve pred štyrmi rokmi skupina pripravila svoju dosiaľ najúspešnejšiu skladbu Dokonalá. Tá má v súčasnosti na videoserveri YouTube vyše 1,8 milióna prehratí.