Aj v tomto týždni hráte s portálom BBonline.sk o množstvo lákavých cien. Aktuálne s našim portálom hráte v týchto súťažiach:

Už len dnes (streda) do 15.00 h hráte o dva lístky na jedinečný koncert v Športovej hale Dukla na Štiavničkách, kde 7. mája vystúpi Európska hudobná skupina Amerického vojenského letectva. Opäť stačí len odpovedať na jednoduchú otázku a vyžrebovať môžeme aj vás!

Hrajte tu…

Nový sci-fi 3D snímok PRIEST  bude mať v banskobystrickom multikine Europa cinemas premiéru už v sobotu večer a jej účastníci sa následne môžu zabaviť aj na Movie party v Ministry of Fun. Dvakrát po dva lístky môžu získať čitatelia BBonline.sk! Stačí sa zapojiť do našej súťaže.

Hrajte tu…

Mysleli ste si, že toto leto sa vás dovolenka pri mori netýka? Cestovná kancelária A – TOUR a portál BBonline.sk vás toto leto dostanú k moru!Stačí sa zapojiť do našej novej veľkej letnej súťaže K moru aj online!

Hrajte tu…

Trikrát do mesiaca hráte s portálom BBonline.sk a multikinom Europa Cinemas o dvakrát po dva voľné lístky do banskobystrického multikina Europa Cinemas! Stačí odpovedať na naše filmové otázky a lístky na ľubovoľné 2D alebo aj 3D predstavenia môžu byť vaše!

Hrajte tu…

S portálom BBonline.sk hráte pravidelne aj o dvakrát po dva lístky na krytú tribúnu na domáce corgoňligové zápasy FK Dukla Banská Bystrica. Do konca Corgoň ligy zostáva už len niekoľko kôl a vy môžete byť pri tom! Najbližšie na Štiavničky zavítajú futbalisti Nitry.

Hrajte tu…

Portál BBonline.sk a zľavový portál ZlavaDna.sk, ktorý už ponúka zľavy aj z nášho mesta vám prinášajú jedinečnú súťaž o kredit na portáli ZlavaDna.sk.

Hrajte tu…