Už túto sobotu čaká nielen na fanúšikov sci-fi očakávaná udalosť. V Europa Cinemas je 7. mája na programe predpremiéra filmu Priest 3D spojená s Movie party v klube Ministry of Fun. A s BBonline.sk súťažíte o dvakrát po dva lístky na tento postapokalyptický thriller a večernú párty.

Dej filmu Priest je zasadený do alternatívneho sveta spustošeného stáročnými vojnami medzi ľuďmi a upírmi. Príbeh sa točí okolo legendárneho Kazateľa-bojovníka z poslednej Vojny upírov, ktorý teraz žije v tajnosti medzi ostatnými utláčanými ľuďmi v antiutopických mestách ohraničených múrmi, v ktorých vládne Cirkev. Keď je jeho neter (Lilly Collins) unesená skupinou krvylačných upírov, Kazateľ poruší svoj posvätný sľub a vydá sa na fanatickú výpravu, aby ju našiel ešte pred tým, ako z nej urobia jednu z nich. V jeho ťažení sa k nemu pripojí priateľ jeho netere (Cam Gigandet), mladý šerif zo zapadákova s rýchlou rukou na spúšti a bývalá Kazateľka-bojovníčka (Maggie Q), ktorá disponuje nadpozemskými bojovými schopnosťami.

Priest 3D možno uvidieť už v sobotu 7. mája na plátnach Europa Cinemas. Na návštevníkov premiéry čaká následne Movie party v klube Ministry of Fun, resp. účastníci Movie párty dostanú k vstupenke taktiež jeden lístok do kina na film Priest 3D. Zábava v Ministry bude navyše spojená so súťažou o rôzne ceny.

[youtube K8lvOWt-jp4 560 260]

BBonline.sk v spolupráci s Europa Cinema dáva do súťaže dvakrát po dva lístky na sobotňajšiu premiéru, stačí správne zodpovedať na súťažnú otázku: Ako sa volá predstaviteľ hlavnej postavy Kazateľa-bojovníka?

Súťaž ukončená.

Výhercov budeme kontaktovať telefonicky..