Internetový portál BBonline.sk ako jedno z načítanejších médií v regióne, ktoré si denne prezrie viac než 3-tisíc čitateľov, ponúkne v nasledujúcich týždňoch priestor pre politickú reklamu.

bbonline.sk-regional-mediaAj keď sa popri autorskom redakčnom obsahu a tlačových správach banskobystrických inštitúcií komerčné správy či politická reklama v zmysle pravidiel inzercie vyskytujú nezriedka i počas bežného roka, s blížiacimi sa komunálnymi voľbami (15. novembra) výrazne vzrástol záujem o tento typ inzercie. Portál BBonline.sk preto v lete prišiel so špeciálnou ponukou pre kandidátov. Aktuálne v nej zostávajú posledné voľné pozície.

Samozrejme, na portáli BBonline.sk môžu čitatelia jasne odlíšiť, čo je autorský článok BBonline.sk, pri ktorých si redakcia stojí za dodržaním základných princípov objektivity, a čo je platená politická reklama. Informácia o takejto inzercii je vždy uvedená v záhlaví článku. BBonline.sk zároveň poskytuje aj bezplatnú možnosť publikovať svoje názory prostredníctvom blogu.

Redakcia portálu BBonline.sk samozrejme nevníma voľby len cez inzerciu, a tak ako už v predošlých týždňoch, tak aj naďalej budeme pravidelne informovať o predvolebnej situácii a ako už pri voľbách býva zvykom, budeme aktuálne informovať aj o výsledkoch volieb.