bbonlineTri roky, štyri milióny prečítaní článkov počas vašich dvoch miliónov návštev. To je stručná štatistika fungovania portálu BBonline.sk, ktorý vznikol 6. augusta 2010.

Partia mladých ľudí, ktorá sa ešte v máji 2010 rozhodovala, čo môže urobiť pre svoje mesto, ani len netušila, že výsledkom ich snahy bude rešpektované médium, ktoré sa stalo obľúbeným zdrojom regionálnych informácií. V súčasnosti už portál BBonline.sk dosahuje viac než dvetisíc návštev denne a na sociálnej siete facebook má 5,5 tisíca fanúšikov. V apríli 2013 bol uskutočnený komplexný redizajn portálu na moderný responzívny dizajn a došlo tiež k čiastočnému rozšíreniu stabilne poskytovaných informácií. Od svojho začiatku v roku 2010 kladie BBonline.sk dôraz na aktívne informovanie o kultúrnych, spoločenských i športových podujatiach, fungovaní miestnej samosprávy a tiež bežnom živote Banskobystričanov.

Vážení čitatelia,
portál BBonline.sk pôsobí od jeho vzniku výhradne na poloprofesionálnej úrovni. Napriek tomu veríme, že sa nám postupne podarilo vytvoriť kvalitný, objektívny a pútavý zdroj regionálnych spravodajských informácií. Zatiaľ čo v prvých týždňoch sme sa v redakcii tešili aj z dvesto či tristo čitateľov denne, dnes je to každý deň dve až tri tisíc. BBonline.sk sa stalo pre mnohých z vás dennou zástavkou pri posedení za počítačom, mobilom či tabletom. Aj preto sa snažíme čoraz viac skvalitňovať poskytované informácie a dostať ich priamo ku vám čo najlepším spôsobom.

Dovoľte nám poďakovať sa za Vašu priazeň. Všetci prispievatelia portálu BBonline.sk robia svoju prácu so zápalom, nadšením a zároveň úprimným vzťahom k Banskej Bystrici. Práve preto si popri svojej práci či štúdiu dennodenne nachádzajú čas na tvorbu tejto služby pre všetkých Banskobystričanov. Veríme, že aj naďalej budeme môcť na základe vašich čoraz častejších podnetov, upozorňovať  obyvateľov tohto mesta i kompetentných na všetky pozitíva a negatíva života v našom meste. To všetko s cieľom, aby sme na Banskú Bystricu mohli byť hrdí. Hrdí na to, že ju malými krokmi všetci pomaly a postupne zlepšujeme.

Spolu vieme, čo sa v meste deje!

Filip Roháček, REGIONAL MEDIA, s.r.o.       Matej Bučko, vedúci redaktor BBonline.sk

My oslavujeme, Vy vyhrávate!

Pri príležitosti 3. výročia portálu BBonline.sk sme pre vás pripravili v spolupráci s našimi dlhodobými partnermi mimoriadnu súťaž, ktorá môže spestriť aj vaše leto!

parksnow1. cena – Užite si leto na Donovaloch
Pripravili sme pre vás 2x PARK SNOW Card balík atrakcií (spolu v hodnote 40 eur). Užite si jazdy na bobovej dráhe, lanový park, lezeckú stenu, bungee trampolínu, klasickú trampolínu ale aj vstup na nafukovací hrad a samozrejme vyvezte sa lanovkou na Novú Hoľu a spoznajte krásu našich hôr.

logo-holidaypark-kovacova2. cena – Zažite relax v znovu otvorenom Holidaypark Kováčová
Dve celodenné vstupenky do Holidaypark Kováčová (spolu v hodnote 18 eur). Vychutnajte si aj vy relax v tradičnom mieste letného oddychu Stredoslovákov, ktoré zmenilo svoju tvár a v tomto roku predstavuje v časti svojho areálu moderný bazénový komplex s jedinečnou a liečivou termálnou vodou.

logo_Logo_cinemax_nove3. cena – Oddýchnite si pri najnovších filmoch na plátnach vášho multikina CINEMAX Banská Bystrica
Dve vstupenky na ľubovoľné filmové predstavenie, aj v 3D (spolu v hodnote 14,60 eur) v banskobystrickom multikine CINEMAX nachádzajúcom sa v Europa SC.

Ako vyhrať tieto ceny? Nebolo jednoduché vymyslieť súťažnú otázku, ale keďže my sa celé tri roky snažíme spoznávať vás, našich čitateľov, položíme vám netradičnú otázku. Skúste sa zamyslieť a napísať mená aspoň troch prispievateľov, prispievateliek / redaktorov a redaktoriek portálu BBonline.sk (za celú dobu jeho fungovania), ktorých príspevky vás najviac zaujali. Odpovede nám zasielajte do nedele 11. augusta 22.00 h.

Súťaž je ukončená. Výherkyňou prvej ceny sa stala Lenka Sitová, druhá cena poteší Nikolu Šuštiakovú a výhercom tretej ceny sa stal Lukáš Golian.