Najnovší výskum v Českej republike ukázal, že viac ako 33 % mikropodnikov nemá svoju vlastnú webovú stránku. Čo všetko sú mikropodniky? Sú to spoločnosti, ktorých ročný obrat nie je vyšší ako 40 miliónov Kč, čo je pomerne vysoká hranica. Absenciou webu sa sami pripravujú o skvelú príležitosť, ako mať obrat vyšší ako spomínaných 40 miliónov. Ako? Položte si otázku, kde vás skôr navštívi potencionálny zákazník? Na vašom webe alebo v kancelárii?

webstránka, internet ccWeb vám získa nových zákazníkov

Už keď ste sa rozhodli pre založenie spoločnosti musíte si byť istý tým, že si založíte webovú stránku bez ohľadu na to, v akej oblasti podnikáte. Keď máte web dobre urobený, dokáže vám prilákať veľa nových zákazníkov. Ako by mala vyzerať vaša internetová stránka, aby to dokázala?

Moderný webdizajn

Základom je urobiť dobrý prvý dojem na návštevníka. Niektorí marketéri prirovnávajú premenu návštevníka na zákazníka k baleniu ženy, o ktorú máte záujem a vtedy je veľmi dôležitý prvý dojem. O to sa postará príťažlivý webdizajn, ktorý upúta, lenže forma bez obsahu po čase omrzí. Preto je potrebné mať okrem moderného dizajnu aj zaujímavý obsah, ktorý vášho návštevníka upúta, vyvolá v ňom sympatie či iné pozitívne emócie. Emócie totižto predávajú, ľudia sa rozhodujú pre daný produkt práve na základe pocitov a nie logiky, ako by si veľa ľudí myslelo. Logikou sa snažia len vysvetliť, prečo si daný produkt kúpili.

Ako vyzerá príťažlivý obsah

Aj text je obsah a vtedy je dôležité, aby ste sa zbavili oficiálneho tónu. So ženou, ktorá sa vám páči, sa tiež nerozprávate, ako keby ste citovali prezidentský prejav. Buďte priateľský, zábavný a nenútený, to urobí vždy dobrý dojem. Okrem toho pripravujte pre vašich návštevníkov taký obsah, ktorý je pre nich užitočný, nikde inde ho nenájdu a dostanú ho zadarmo. Robte pre nich videá, články, infografiky, čokoľvek, kde sa s nimi podelíte o svoje know how. Tvorba www stránok zariadi, aby váš web vyzeral sexi a vy sa postaráte o to, aby mal aj čo povedať.