Vianočné sviatky môžete privítať v pohode čistej domácnosti a to bez akýchkoľvek stresov. Firma HD Clean za prijateľné ceny poskytuje služby pomocou revolučnej technológie čistenia parou.

HD Clean sa zaoberá čistením interiéru domácností a automobilov. Taktiež sa zameriava na profesionálne čistenie hotelov, barov a reštaurácií, zdravotníckych priestorov a bazénov.  S revolučným prístupom zachováva kvalitu čistených vecí a dokonale odstráni každú nečistotu.

Aké sú výhody použitia parného čistenia?

1HDCleanPri parnom tepovaní nadobudnú koberce, gauče a matrace stratenú sviežosť a farby. Pri maximálnej šetrnosti sa odstránia fľaky po káve či mastné olejové šmuhy. Parné tepovanie je na rozdiel od klasického vhodné aj na vodu odpudivé látky a čalúnenia!

Horúca para, až o teplote 140°C, uvoľňuje starú špinu, nečistoty usadené v škárach a medzerách, nepripečenú mastnotu. Teplota 140 ° C má vysoké dezinfekčné účinky proti baktériám a roztočom, ale musíte nechať paru na dané miesto pôsobiť dlhšiu dobu. Nestačí matrac len prejsť nástavcom, ale musíte matrac dôkladne napariť čo umožňujú len profesionálne parné čističe.

Takisto šetrnosť k životnému prostrediu je dôležitá. Pri parnom čistení sa minimalizuje použite chemických prostriedkov. Po parnom čistení ostane domácnosť čistá a svieža, nemusíte sa obávať nepriaznivých vplyvov agresívnych chemikálií.

Pre asmatikov a alergikov predstavuje parné čistenia množstvo výhod

kolazParným čističom likvidujeme veľkú časť alergénov v domácnosti. Najčastejším alergénom je prach (para prach navlhčí a následne je povysávaný, nedochádza k víreniu). Ďalšími alergénmi  sú plesne a roztoče, v tomto prípade to predstavuje ich dlhodobú likvidáciu. Alergény môžu byť aj chemické prípravky (vo vatsine pripadov sa parne cistenie bez nich zaobide).

Parný čistič pri použití na koberec zlikviduje roztoče, plesne a prípadne blšie vajíčka od domácich maznáčikov. Rovnako tak odstráni z koberca pachy.

Tkaniny po použití parného čističa zostávajú iba vlhké, nie mokré, ako napríklad po klasickom tepovači. Rýchlo uschnú a nie sú živnou pôdou pre rýchle množenie baktérií, plesní a roztočov.

Kde v domácnosti i mimo nej využijeme parný čistič?

3HDCleanExistuje nespočetné množstvo možných aplikácií parných čističov. Spôsob použitia je viazaný na voľbu koncového nástavca a reguláciu tlaku pary.

Vysokým tlakom z parnej trysky sa dajú „odstrelovať“ nečistoty z ťažko prístupných, drobných a skrytých miest. Z hubíc možno horúcu paru napúšťať do hĺbky kobercov, čalúnenia a matracov a tým hubiť aj drobné organizmy (napr. roztoče alebo blšie vajíčka), ktoré odolali vysávaniu.

Pri nasadení rozličných kefiek sa účinok teploty, tlaku a vlhkosti pary kombinuje s intenzívnym mechanickým pôsobením. S podlahovými nástavcami sa dajú čistiť rozličné druhy obkladov a podláh, ak podlahové plochy stierame iba mopom, zostáva v škárach a trhlinách usadená špina. Para z trysky preniká aj do týchto mikroskopických škár a trhlín a usadenú špinu z nich odstráni.

Viac informácií o čistení parou je možné nájsť na stránke HD Clean alebo na FB stránke spoločnosti. Priame kontakty – mobil: 0948 613 557 alebo email: info@hdclean.sk