Pôvodná cena 209 € s DPH, zľava 67%, cena teraz len 69,90 € s DPH. Windows 7 a záruka 24 mesiacov v cene. Volajte na číslo 0908 50 70 30 alebo rovno navštívte predajňu na Hornej ulici 18 (vedľa pizzerie Alba) v Banskej Bystrici. Objavte nové možnosti kvalitnej repasovanej techniky a užívajte si tak spokojnosť so značkovými IT zariadeniami a popritom venujte ušetrené peniaze a energiu na presne to, čo vás baví, ako je cestovanie, dovolenky alebo vaše koníčky.

PR_clanok_11-02-2015_banner

„Jednou z výhod repasovaných (obnovených, renovovaných) počítačov je skutočne nízka cena. Okrem dostupnej ceny a vysokých zliav, repasované počítače majú aj ďalšie skvelé výhody, ako napríklad konštrukcia vhodná pre fyzickú záťaž, sú to spravidla vysoké modelové rady, súčiastky sú stavané na vysokú záťaž, je vysoká dostupnosť náhradných dielov, vysoká spoľahlivosť, dlhá životnosť, zaručená funkčnosť, PC sú overené v servisnom stredisku a hlavne, je poskytovaná štandardná záruka,“ priblížil predajca Matúš Hrunený.

Titulna_fotoPočítačová zostava Lenovo ThinkCentre M57 USFF v elegantnom čiernom predvedení je vhodná do každej domácnosti alebo kancelárie. Integrovaná grafická karta hravo zvládne bežné kancelárske aplikácie. Zariadenie je teda vhodné do domácnosti, do kancelárie alebo svoje uplatnenie nájde aj v školských laviciach, pri dosahovaní lepších študijných výsledkov žiakov.

PC je vhodný na bežnú kancelársku prácu, vypracovávanie prác zadaných od učiteľov, hravo zvládne prehliadanie dnešného internetu, svoje uplatnenie taktiež nájde vo vašom voľnom čase a pobaví vás hraním jednoduchších hier.

Práve teraz máme tento počítač pre vás za exkluzívnu cenu 69,90 € s DPH (zľava 67% z pôvodnej ceny 209 € s DPH), v cene je obľúbený operačný systém Windows 7 a počítač vám odovzdáme so štandardnou zárukou 2 roky. Volajte na číslo 0908 50 70 30 alebo si pre PC príďte do našej predajne, ktorá sa nachádza na adrese: Horná 18 v Banskej Bystrici vedľa pizzerie Alba. Budeme sa na vás tešiť. Informácie nájdete aj na stránke www.gigacomputer.sk.