Bolesť zubov patrí medzi tie najnepríjemnejšie. Častokrát ani poriadne neviete, ktorý zub vás bolí, keďže máte pocit, ako keby vás bolela minimálne polovica vášho chrupu.

Nebudete sa musieť usmievať cez bolesť

O to väčšia je bolesť ak kaz zasahuje až do zubnej drene a k nervom. V takýchto prípadoch treba pre záchranu zubu podstúpiť endodonciu.

Nebojte sa, nebolí to. Endodoncia sa vykonáva v lokálnej anestéze. Zub, ktorý potrebuje zachrániť, sa izoluje kofferdamovou membránou, vďaka ktorej bude mať zubár operačné pole bez slín a baktérií z ústnej dutiny.

Zubár vám tak môže zub dôkladne vyčistiť a vysušiť koreňové kanáliky, ktoré budú následne zaplnené horúcou guttaperčou. Opäť sa nemusíte báť, nebudete nič cítiť. Zubár vám následne vhodným spôsobom „domodeluje“ zvyšok zuba, ktorý bude ako nový a vy budete môcť opäť očarovať mužov svojím dokonalým úsmevom.

Nahoďte úsmev a k nemu šaty

Ku krásnemu úsmevu patria aj krásne šaty. Letným teplotám chvíľku trvalo, dokedy zavítali aj k nám, ale už tradične prišli náhle a tak sme z jarných búnd skočili rovno do tielok a ľahkých šiat.

Niektoré dámy síce leto príliš neobľubujú ak sú nespokojné so svojou postavou a cítia sa komfortnejšie, keď majú na sebe viac vrstiev, ale ak sa to týka aj vás, nemusíte sa stresovať. Vhodne zvolenými vzdušnými šatami získate nielen komfort, ale aj sebavedomie.

Dlhé šaty sú ideálnou voľbou ak chcete zoštíhliť alebo predĺžiť svoju postavu. Obzvlášť ak majú prestrih v oblasti pod prsiami, vtedy vedia nabudiť dojem, že máte takmer nekonečné nohy. Dámy, ktoré aj napriek nižšiemu vzrastu chcú ukázať svoje nohy, môžu zvoliť dlhé šaty s rozparkom. Kam až bude rozparok siahať, to necháme na vašu odvahu.

Každopádne sa nebojte cez leto odhodiť zbytočné vrstvy oblečenia. Veď nato, aby ste vyzerali skvelo, nemusíte byť modelka, stačí poznať výhody rôznych štýlov oblečenia. A popritom všetkom nezabúdajte na najkrajší módny doplnok, ktorým je zdravý úsmev.