Po Veľmi šansónovom večeri prichádza v podaní speváckej formácie T.R.J.O.F a ich hostí do banskobystrickej Radnice ďalší hudobný večer. Tento krát bude viac v duchu tanečného džezu – swingu.

Spevácka formácia T.R.J.O.F uvádza  v poradí druhý z koncertov NAČO ČAKAŤ – Veľmi swingový večer s Tomášom Horváthom a hosťami Igorom Šimegom, Petrom Makranským, Katarínou Koščovovou, Dášou Libiakovou a jedinečnou hudobnou kapelou A feel Jazz pod vedením pianistu Tomáša Duckého.

Publikum sa môže tešiť na nevšedný zážitok plný krásnej hudby, historiek a množstva ďalších prekvapení. Paul McCartney, The Carpenters, Jerome Kern, Sarah Vaughan, Norm Lewis, Bobby Vee, a mnohí ďalší, slávne mená histórie, aj súčasného swingoveho zvuku, plné citu, srdca, túžob a lások.

Publikum sa môže tešiť na nevšedný zážitok plný krásnej hudby, príbehov a množstvo ďalších prekvapení. Banskobystrický koncert sa uskutoční vo štvrtok 21.6.2012 o 19.00 h v Cikkerovej sieni Radnice na Námestí SNP 1. Vstupenky si môžete zakúpiť už dnes v Barbakane (info pri bare) alebo v informačnom centre na Radnici. Dôchodcovia a študenti majú 50% zľavu.