Írska popová formácia, ktorá sa niekoľkokrát ukázala na čele britskej singlovej hitparády, a dobre známa je aj na Slovensku, definitívne končí. Rozlúčiť sa s touto kapelou teraz môžete takmer naživo aj vy. Nemusíte pritom cestovať do Dublinu. Stačí zájsť do Zvolena.

Už v sobotu 23. júna o 21.30 h vám zvolenské multikino Europa Cinemas prinesie priamy prenos z Dublinského Croke Parku, kde Westlife odohrajú svoj vôbec posledný koncert. Práve na tomto mieste v roku 2008 odohrali svoj dosiaľ najväčší koncert pred 83 tisíc divákmi. Na tom istom mieste už v sobotu vyvrcholí ich Farewell tour, ktoré je definitívnou rozlúčkou s fanúšikmi. Len málo kapiel na svete sa môže pochváliť viac než 45 miliónmi predaných albumov po celom svete a oceneniami od ostrovov až po Áziu. Prečo tomu tak bolo a prečo sa ich posledné koncerty tešia tak veľkému záujmu verejnosti zistíte aj vy už túto sobotu. To všetko na filmovom plátne v reálnom čase prostredníctvom satelitného prenosu so zábermi lepšími, než z prvého radu priamo na mieste. Navyše zvolenské kino je jediným, ktoré tento koncert v rámci Slovenska prináša.

Zapojte sa aj vy do súťaže o dva lístky do zvolenského multikina Europa Cinemas na sobotňajší priamy prenos koncertu kapely Westlife. Napíšte nám mená aspoň dvoch súčasných členov tejto kapely do piatku 22. júna do 12.00 h a aj vy ste v žrebovaní o dva lístky. Víťaza budeme kontaktovať telefonicky.

Súťaž je ukončená. Víťazkou sa stala Dušana Schlosserová.