Po vianočných sviatkoch prichádza ďalší ročník Banskobystrickej plaveckej 24hodinovky. Prísť si zaplávať pre vaše zdravie môžete od štvrtka 29. decembra od 12.00 hod.

i_4147967Koncoročná plavecká 24hodinovka sa aj tento rok uskutoční v priestoroch banskobystrickej plavárne na Štiavničkách. Tohtoročná Banskobystrická plavecká 24hodinovka oslávi jubilejný dvadsiaty ročník. Práve pri príležitosti tohto jubilea organizátori pripravili aj doplňujúci program.

Sprievodným programom podujatia sú napríklad športové súťaže pre deti, športové masáže či aqua zumba. Triatlonoví a plaveckí tréneri zas poskytnú plavecké a športové konzultácie. Počas štvrtka bude možné zakúpiť si aj kávu, a to hneď pri vstupe do plavárne. Organizátori pri programe nezabudli ani na dámy. Pre ne bude k dispozícii pred bufetom líčenie.

Na každého účastníka podujatia čaká diplom, darček, ale aj občerstvenie. Ukončenie podujatia bude v piatok 30. decembra o 12-tej hodine. Klasický vstup na hodinu a tridsať minút je pre všetkých návštevníkov plavárne zdarma, pričom posledný vstup na podujatie je možný v piatok najneskôr o 10.30 hod.