Najväčšie a najznámejšie stredisko regiónu sa už od soboty 8. decembra opäť stane rajom pre vyznavačov zimných športov. PARK SNOW Donovaly štartuje zimnú sezónu.

Od soboty 8. decembra budú na Donovaloch k dispozícii zjazdovky pri Lomenej pome a pri vleku P2 v celkovej dĺžke 1,2 km. Na svah vás vyvezie 4-sedačková lanovka Buly Expres Záhradište a späť na centrálne parkovisko sa vytiahnete vlekom P2. Lyžovačka začína od 8.30 h a končí o 15.30 h. Zatiaľ ešte nebude k dispozícii večerné lyžovanie. V sobotu je navyše po lyžovačke pripravený program s Mikulášom, anjelom a samozrejme aj čertom. Na deti čakajú sladké darčeky a rozsvieti sa vianočný stromček v centre obce. Program začína od 15.00 h.

Donovaly si pre vás aj v tejto sezóne pripravili novinky, ktoré potešia každého lyžiara či snowboardistu. Pred a po hlavnej sezóne môžete využiť služby strediska PARK SNOW Donovaly za zvýhodnenú cenu pri kúpe 10-dňového lístka v cene 90 €. Celodenná lyžovačka vás tak vyjde len na 9 eur, pričom tento skipas je prenosný a platný počas ktorýchkoľvek desiatich dní, ktoré nemusia byť po sebe nasledujúce, v období do 24. decembra a potom znovu od 11. marca do konca lyžiarskej sezóny 2012/2013. Neplatí pre večerné lyžovanie. Zakúpiť si ho môžete až do 24. decembra na pokladniach strediska.

S príchodom hlavnej sezóny pripravuje PARK SNOW Donovaly aj bezplatné skibusy z Banskej Bystrice a takisto skibusy z Bratislavy, Trnavy a Nitry, tento víkend však ešte nebudú premávať.