Po slávnostnom otvorení komplexne zrekonštruovanej krytej plavárne Štiavničky v stredu 3. novembra 2010 je tento moderný plavecký stánok pripravený oficiálne prijať  prvých návštevníkov.  Stane tak v sobotu 6. novembra 2010 a verejnosť si bude môcť zaplávať zadarmo od 9.00 do 21.00 hod.

Vzhľadom na fakt, že sobota 6. november 2010 je prvým dňom plnej prevádzky po 17 mesiacoch od začatia rekonštrukcie, prevádzkovateľ, BPM s.r.o., sa rozhodol poskytnúť návštevníkom možnosť zaplávať si zadarmo. Pre záujemcov bude bezplatný vstup v hodinových intervaloch, aby si vzhľadom na aktuálnu kapacitu plavárne pre cca 200 ľudí, mohol zaplávať každý návštevník. Fungovať budú turnikety  s časomierou. Organizátori, pre ktorých to bude skúška pripravenosti, prosia návštevníkov o zachovanie disciplíny a ohľaduplnosti, pretože sa očakáva veľký záujem verejnosti.

Okrem možnosti zaplávať si, budú k dispozícii ďalšie atrakcie a neplavci si môžu vyskúšať nový šport slacklining, pre udržanie rovnováhy na suchu.(Slacklining je nový druh zábavy pre všetkých, ktorí radi balansujú a trénujú rovnováhu. Je to chôdza, či skákanie na napnutom lane).

Program otváracieho dňa:

9.00 h : slávnostné otvorenie plavárne pre verejnosť
9.00 – 21.00 h : bezplatný vstup pre verejnosť
9.00 – 17.00 h :  slacklining (vonkajší areál plavárne)

Po prvom otváracom dni  už budú služby v plavárni Štiavničky k dispozícii podľa cenníka. (nájdete ho tu…). Základná sadzba pre dospelého na hodinu pobytu v plavárni je 2,80 eura, s využitím všetkých ponúkaných služieb (okrem plaveckého bazéna aj detské a relaxačné bazéniky, tobogán, para a ďalšie). Prevádzkovateľ zároveň poskytuje rôzne zľavy deťom, študentom, seniorom, darcom krvi, ale aj výhodnejšie balíky vrátane permanentiek.  Pre imobilných občanov je na požiadanie k dispozícii špeciálna sedačka, pomocou ktorej plavčík návštevníka bezpečne dostane do bazéna i z bazéna.

Pozrite si foto vynovej plavárne v našom článku tu…