V Banskej Bystrici sa vo štvrtok začína podujatie roka. Radvanský jarmok priláka do mesta vždy desaťtisíce návštevníkov nielen z mesta, ale aj širokého okolia. Ako už ale na jarmok v polovici septembra býva zvykom, počasie nebude po celý čas jarmočenie len spríjemňovať.

355. Radvanský jarmok pocasieŠtvrtok (11.9.) bude celý deň zamračená obloha s teplotou najviac 17 stupňov Celzia. Pri ceste k prvým jarmočným stánkom by nám navyše nemal chýbať dáždnik, aj keď silný dážď ktorý bude najmä popoludní podvečer ustane.

Piatok (12.9.) síce už prinesie jarmočnú zábavu naplno, no teplota vzduchu bude stále len do 19 stupňov Celzia, navyše najmä ráno a potom popoludní má pršať. Podvečer už ale zrážky ustúpia.

Sobota (13.9.) bude už polojasná s možnosťou popoludňajšej prehánky, ktorá ale v žiadnom prípade nenaruší zábavu. Najvyššia denná teplota sa vyšplhá na 23 stupňov Celzia.

Nedeľa (14.9.) má byť opäť viac oblačná, pričom zrážky sa majú vyskytnúť len miestami. Teploty budú stále v rozmedzí od raných 16 do popoludňajších 22 stupňov Celzia.

Čítajte aj:

Program Radvanského jarmoku 2014

Dopravné obmedzenia v meste počas RJ 2014