Už po jedenástu zimnú sezónu prichádza do najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku unikátny projekt Škoda Snow Show.

img_0124

Hlavnou myšlienkou je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2017 a dotvorenie atmosféry prostredníctvom zábavy a prezentácie noviniek pre danú sezónu. Vo vybraných strediskách si budú môcť návštevníci pozrieť a vyskúšať horúcu novinku značky Škoda – SUV Škoda Kodiaq, zasúťažiť v Škoda aréne, testovať aktuálnu kolekciu lyží značky Rossignol, okuliare a prilby Bollé, Cébé a športové oblečenie Dainese. Organizačný tím Škoda Snow Show obúva Double Red.

Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich nápojov v Demänovka bare a zasúťažiť si môžu v Demänovka aréne. Celá séria Škoda Snow Show je sprevádzaná Tommaggiom – moderátorom z Rádia Anténa Rock, ktorý sa zaručene postará o vašu zábavu pri športových a súťažných aktivitách. Celodenným finále každej z akcií je hlavná výhra – auto ŠKODA na víkend s plnou nádržou.Viac informácií o akcii nájdete na oficiálnom webe podujatia snow-show.sk.

snow-show-2017