TS organizátorov | PR | MP | 3.1.2018

Zábava prichádza na svahy aj tento rok so sériou podujatí KIA Snow Show

Už po dvanástu zimnú sezónu prichádza do najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku unikátny projekt KIA Snow Show. 

Hlavnou myšlienkou série podujatí je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny a dotvorenie atmosféry prostredníctvom zábavy a prezentácie noviniek pre danú sezónu. Vo vybraných strediskách si budú môcť návštevníci pozrieť a vyskúšať horúce novinky KIA Stinger a KIA Stonic, testovať aktuálnu kolekciu lyží značky Rossignol, okuliare a prilby Bollé, Cébé a športové oblečenie Dainese. O bezpečnosť na svahu sa postará zdravotná poisťovňa Union, energiou Vás nabijú Swan a 4-ka. Organizačný tím KIA Snow Show obúva Double red.

Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich nápojov v Demänovka bare a zasúťažiť si môžu v Demänovka aréne. Celá séria KIA Snow Show je sprevádzaná moderátorom z rádia Anténa Rock Tomaggiom, ktorý sa zaručene postará o výbornú zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít. Celodenným finále každej z akcií je hlavná výhra – auto KIA na víkend s plnou nádržou. Pre viac info o kalendári a partneroch klikajte na oficiálny web www.snow-show.sk.​