Už po dvanástu zimnú sezónu prichádza do najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku unikátny projekt KIA Snow Show. 

Hlavnou myšlienkou série podujatí je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny a dotvorenie atmosféry prostredníctvom zábavy a prezentácie noviniek pre danú sezónu. Vo vybraných strediskách si budú môcť návštevníci pozrieť a vyskúšať horúce novinky KIA Stinger a KIA Stonic, testovať aktuálnu kolekciu lyží značky Rossignol, okuliare a prilby Bollé, Cébé a športové oblečenie Dainese. O bezpečnosť na svahu sa postará zdravotná poisťovňa Union, energiou Vás nabijú Swan a 4-ka. Organizačný tím KIA Snow Show obúva Double red.

Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich nápojov v Demänovka bare a zasúťažiť si môžu v Demänovka aréne. Celá séria KIA Snow Show je sprevádzaná moderátorom z rádia Anténa Rock Tomaggiom, ktorý sa zaručene postará o výbornú zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít. Celodenným finále každej z akcií je hlavná výhra – auto KIA na víkend s plnou nádržou. Pre viac info o kalendári a partneroch klikajte na oficiálny web www.snow-show.sk.​