Či už si chcete dať chutný obed alebo zájsť na večeru, ktorá bude skutočným zážitkom, banskobystrická reštaurácia Angels je už dlho zárukou, že v jednom i druhom prípade so sklamaním neodídete.

Podobne, ako množstvo ďalších gastronomických prevádzok, bola v uplynulých mesiacoch kvôli protiepidemiologickým opatreniam a následným obmedzeniam Angels Restaurant zatvorená. Už od pondelka, 15. júna však opäť prestrie svoje stoly pre zákazníkov.

Šéfkuchár Andrej Róth so svojím tímom pripravili na znovuotvorenie pre návštevníkov reštaurácie úplne nové à la carte menu. Tešiť sa na váš však budú tradične aj počas obedov, kedy reštaurácia opäť ponúkne aj denné obedové menu. To všetko v elegantne zariadených vnútorných priestoroch či záhradnej terase.

V Angels Restaurant vždy dbali na dodržiavanie prísnych hygienických noriem a teraz sú v reštaurácii pripravení dbať na bezpečnosť zákazníkov ešte viac, aby sa každý hosť cítil čo najbezpečnejšie.

Profesionálny personál Angels Restaurant sa postará nielen o váš chutný obed či večeru, ale pripraví aj slávnostné posedenie, svadobnú hostinu či oslavu promócií pre najviac 35 osôb.

Angels restaurant nájdete na začiatku Skuteckého ulice v centre Banskej Bystrice. Svoj stôl si môžete zarezervovať telefonicky na čísle 048/6 111 898 alebo prostredníctvom internetovej stránky reštaurácie angelsrestaurant.sk.