Návšteva Angels Restaurant na Skuteckého ulici v Banskej Bystrici je vždy veľkým zážitkom, avšak ani v čase zatvorených podnikov oň nemusíte úplne prísť.

Aj keď na príjemné prostredie a profesionálnu obsluhu reštaurácie si zrejme pár týždňov ešte počkáme, výnimočné jedlo od kuchárov Angels Restaurant si môžete vychutnať aj v týchto dňoch.

Reštaurácia ponúka takeaway svoje týždenné menu ponuky dňa za cenu 7,90 € aj s polievkou, ale pre svojich zákazníkov pripravili aj špeciálnu zvýhodnenú ponuku so sebou z á la carte menu. Ku každej objednávke navyše reštaurácia pribalí aj sladké prekvapenie zdarma.

Jedlá na rozvoz je možné objednávať od pondelka do piatka v čase od 9.00 do 14.30 h na telefónnom čísle 048/611 18 98 alebo e-mailom na angels@angelsrestaurant.sk. Rozvoz jedál je v rámci Banskej Bystrice zdarma.

A ak si po svoje jedlo prídete priamo na Hornú 25 – zo strany od Skuteckého ulice, kde reštaurácia Angels sídli, môžete si zakúpiť aj čerstvý chlieb a pečivo či remeselné pivo z lučeneckej Pekárne Franz.

Tá má svoju mobilnú predajňu pripravenú vždy v pracovných dňoch, od 8.00 do 15.00 h, práve pred reštauráciou Angels.

Remeselná pekáreň FRANZ pripravuje každý deň čerstvý kváskový chlieb FRANZ, ktorý je ich špecialitou. U zákazníkov je obľúbený vďaka svojej nadýchanosti a chrumkavosti.

V ponuke sú však aj ďalšie druhy kváskových chlebov, sladké pečivo, bagety a rožky. Všetky výrobky sú ručne vyrábané v remeselnej pekárni bez emulgátorov, pridaných stabilizátorov, konzervačných látok či farbív. Všetko je navyše pripravované zo slovenských a regionálnych surovín.