Do 21. hod. v pondelok 24. novembra sa môžete zapojiť do akcie Vydraž si večeru s Michalom Handzušom, ktorú slovenský hokejový reprezentant Michal Handzuš organizuje v spolupráci s banskobystrickou charitatívnou organizáciou Rozžiarme detské tváre. 

handzus drazbaVýťažok z dražby, ktorá prebieha od štvrtku 20. novembra na www.hokejportal.net, bude venovaný deťom na Klinike pediatrickej onkológie a hematológie v Banskej Bystrici. Konkrétne na trojdňový výlet pre rodiny s detskými onkologickými pacientmi.

„Rozhodol som sa prijať výzvu do dražby, pretože to je to najmenej, čo môžem urobiť, aby som pomohol získať finančné prostriedky na výlet pre deti aj s ich rodinami. Spoločnými silami môžeme pomôcť tým, ktorí to naozaj potrebujú,“ uviedol Banskobystričan Michal Handzuš.

O Michalovi Handzušovi je známe, že podporuje charitatívne projekty. Vždy s ochotou pomáha tým, ktorí to potrebujú. 

„Budem veľmi rád, ak sa zapojíte do tejto dražby a využijete možnosť večere so mnou, aby sme spoločnými silami rozžiarili detské tváre a urobili radosť malým bojovníkom z onkológie,“ vyzýva všetkých náš slovenský hokejový reprezentant.

Večeru môžete dražiť na www.hokejportal.net. V pondelok 20. novembra o 21. hod. bude známe meno tej/toho, kto dostane možnosť stretnúť sa a navečerať s držiteľom prestížneho Stanley Cup Michalom Handzušom. Stretnutie sa uskutoční v Banskej Bystrici, čas a presné miesto bude zvolené po vzájomnej dohode.