MFK Dukla Banská Bystrica informoval verejnosť, že sa vydal digitálnou cestou. To znamená, že vstupenky na domáce stretnutia Niké ligy si už v pokladni na Národnom atletickom štadióne pred zápasom nekúpite. K dispozícii je online predpredaj, alebo možnosť zakúpiť si vstupenky vo vyhradených hodinách v priestoroch Mestského mládežníckeho štadióna v Radvani-Kráľovej.

Vedenie MFK Dukla sa rozhodlo na základe štatistík posledných zápasov minulej sezóny zrušiť pokladničný – hotovostný predaj na zápasy pred majstrovským futbalovým zápasom. „K tomuto rozhodnutiu sme dospeli najmä po analýze predaja lístkov, kde online zakúpenie vstupeniek vzrástol výrazným spôsobom. Záujem o kúpu online vstupeniek nás teší, nakoľko si ich fanúšikovia Dukly môžu zakúpiť kedykoľvek a kdekoľvek, aj v pohodlí svojho domova. Netrvá to viac ako 30 sekúnd, vyhnú sa tak dlhým radám pred začiatkom zápasu. Rovnako náš klub dbá na životné prostredie a ide ruka v ruke s ekológiou, preto sme sa rozhodli pre tento zásadný krok,“ uviedol pre klubový web športový riaditeľ MFK Dukla Jozef Mores.

Futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica odohrajú najbližší domáci zápas už v piatok 18. augusta, keď o 20.30 h privítajú na Štiavničkách v stretnutí 4. kola Niké ligy Skalicu. Vstupenky na duel si môžete zakúpiť online na tomto linku.

Záujemcovia o fyzickú kúpu vstupeniek si môžu zakúpiť vstupenky na zápas proti Skalici v priestoroch Mestského mládežníckeho štadióna v Radvani-Kráľovej v týchto dňoch a hodinách:

streda 16. august: od 9.00 h do 12.00 h a od 13.30 h do 16.30 h
štvrtok 17. august: od 9.00 h do 12.00 h a od 13.30 h do 16.30 h
piatok 18. august: od 9.00 h do 12.00 h

MFK Dukla prosí fanúšikov, aby využívali aj vstupy na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 aA2.

Vedenie MFK Dukla pripravilo pre fanúšikov aj súťaž o nové telefóny. Do súťaže budú zapojení všetci, ktorí si zakúpia permanentku do konca augusta 2023. Viac informácií a zoznam výhod, ktoré môžu držitelia permanentiek využívať, nájdete na tomto linku. Permanentky na domáce zápasy MFK Dukla si môžete zakúpiť na tomto linku.