Nasledujúci víkend sa toho veľa čo sa týka počasia v Banskej Bystrici a okolí nezmení. Obloha by mala byť v nasledujúcich dňoch prevažne polojasná a bez dažďových či snehových zrážok. Teploty vzduchu sa budú pri tom pohybovať okolo hranice 0 stupňov Celzia.

Piatok (17. 1.) sa bude niesť v znamení prevažne polojasnej oblohy, z ktorej snežiť ani pršať nebude. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor a teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 0 až -2 °C do najvyšších denných 3 až 5 stupňov Celzia.

Sobota (18. 1.) bude dňom so spočiatku zníženou, neskôr zvýšenou oblačnosťou, ktorá však zrážky neprinesie. Fúkať bude prevažne severný vietor v rýchlosti okolo 2 m/s. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných -3 až -5 °C do najvyšších denných 2 až 4 stupňov Celzia.

Nedeľa (19. 1.) zakončí týždeň v znamení jasnej až polojasnej oblohy, opäť bez dažďových či snehových zrážok. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor a teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných -4 až -6 °C do najvyšších denných 3 až 5 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.