Aj nasledujúce tri dni budú v Banskej Bystrici chladné, keď denné teploty presiahnu úroveň 10 °C len tesne. Nočné teploty vzduchu klesnú k nule. V piatok bude oblačnosť zväčšená, no obloha sa cez víkend vyjasní. Pršať podľa meteorológov nemá.

Piatok (15. 10.) prinesie prevažne zväčšenú oblačnosť, z ktorej však úhrn zrážok podľa meteorologických modulov prameniť nebude. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa cez deň vyšplhá na 10 až 12, v noci klesne na 3 až 1 °C.

Sobota (16. 10.) bude víkendovým dňom s prevažne jasnou až polojasnou oblohou bez dažďa. Opäť bude fúkať len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu cez deň dosiahne 12 až 14 stupňov Celzia. V noci sa ochladí na 3 až 1 °C.

Nedeľa (17. 10.) zakončí týždeň v znamení minimálnej oblačnosti, pričom dážď opäť očakávať nemusíme. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od maximálnych denných 11 až 13 do nočných 3 až 1 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.