Počas nasledujúceho víkendu sa toho, čo sa týka počasia v Banskej Bystrici a okolí, spočiatku veľa nezmení. Obloha bude počas prvých dvoch dní prevažne jasná až polojasná a bez dažďových či snehových zrážok. V nedeľu sa však oblačnosť zvýši a môžeme očakávať aj sneh či dážď. Teploty vzduchu sa budú počas celého víkendu pohybovať okolo hranice 0 stupňov Celzia.

Piatok (24. 1.) bude v znamení prevažne jasnej oblohy, z ktorej by pršať ani snežiť nemalo. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor a teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných -5 až -7 °C do najvyšších denných 0 až 2 stupňov Celzia.

Sobota (25. 1.) bude dňom so spočiatku zníženou, postupne zvýšenou oblačnosťou, bez dažďových či snehových zrážok. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Najnižšie ranné teploty vzduchu budú na úrovni -5 až -7 °C, zatiaľ čo najvyššie denné teploty sa budú pohybovať od 2 do 4 stupňov Celzia.

Nedeľa (26. 1.) zakončí týždeň v znamení prevažne zamračenej oblohy, z ktorej by malo v popoludňajších až večerných hodinách snežiť, ale aj pršať. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných -2 až -4 °C do najvyšších denných 2 až 4 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.