Počas nasledujúcich troch dní nás bude v Banskej Bystrici sprevádzať premenlivá oblačnosť. Oblakov bude na oblohe viac v piatok a v nedeľu. V sobotu zas bude úplne jasno. Maximálne denné teploty vzduchu sa budú aj naďalej pohybovať pod hranicou 30 °C. Podľa meteorologických modulov má pršať len ojedinele.

Piatok (23. 7.) bude prevažne polojasný. V ranných hodinách sa môžu miestami vyskytnúť mierne prehánky. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od najvyšších denných 24 až 26 do nočných 16 až 14 stupňov Celzia.

Sobota (24. 7.) prinesie jasnú oblohu a množstvo slnečných lúčov. Počas tohto víkendového dňa úhrn zrážok očakávať nemusíme. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa cez deň vyšplhá na 26 až 28, v noci klesne na 17 až 15 °C.

Nedeľa (25. 7.) bude spočiatku slnečná, no postupne počas dňa sa oblačnosť zväčší. Východný až juhovýchodný vietor dosiahne v druhej polovici dňa v nárazoch rýchlosť 10 až 12 m/s. V neskorých večerných hodinách treba počítať aj s dažďom. Teplota vzduchu z najvyšších denných 25 až 27 v noci klesne na 18 až 16 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.