Nasledujúci víkend sa bude v meste pod Urpínom niesť v znamení premenlivej oblačnosti. Oproti predošlým dňom sa ochladí a počas nočných hodín klesne teplota vzduchu pod bod mrazu. Výrazný úhrn zrážok sa podľa meteorologických modulov nepredpokladá. 

Piatok (11. 12.) prinesie zrána malú, popoludní už veľkú oblačnosť, z ktorej by však úhrn dažďových ani snehových zrážok prameniť nemal. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa z ranných -2 až -4 cez deň vyšplhá na +2 až +4 stupne Celzia.

Sobota (12. 12.) bude víkendovým dňom s prevažne zamračenou, večer vyjasnenou oblohou, z ktorej by počas tohto dňa pršať ani snežiť nemalo. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Z ranných -1 až -3 sa cez deň oteplí na +3 až +5 °C.

Nedeľa (13. 12.) zakončí týždeň v znamení spočiatku zamračenej, popoludní polojasnej oblohy. V prvej polovici dňa môže miestami aj mierne pršať. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí -2 až +6 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.