Prvý novembrový víkend sa bude v Banskej Bystrici a okolí niesť v znamení sychravého počasia. Oblačnosť zakryje oblohu v piatok večer, a zamračené bude až do konca víkendu. Dážď môžeme podľa meteorologických modulov očakávať počas soboty a nedele. Teploty vzduchu budú nižšie a nad hranicu 10 stupňov by sa mali vyšplhať až v nedeľu.

Piatok (1.11.) bude spočiatku s jasnou oblohou, k večeru sa oblačnosť zvýši. Prehánky by v tento deň ešte región zasiahnuť nemali. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných -2 až -4 °C do najvyšších denných 6 až 8 stupňov Celzia.

Sobota (2.11.) bude v znamení sychravého počasia. Obloha bude počas celého dňa prevažne zamračená a zapršať z nej môže kedykoľvek počas celého dňa, najmä dopoludnia. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 2 až 0 °C do denných 5 až 7 stupňov Celzia.

Nedeľa (3.11.) zakončí víkend v znamení prevažne zamračenej oblohy. Dážď môžeme očakávať počas celého dňa, najmä popoludní. Vietor bude opäť slabý a premenlivý. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 5 až 3 stupňov Celzia do najvyšších denných 10 až 12 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.