Tretí novembrový víkend bude v meste pod Urpínom sprevádzať prevažne veľká oblačnosť, z ktorej by mali prameniť aj dažďové či snehové prehánky. Nočné teploty vzduchu klesnú pod nulu.

Piatok (18. 11.) bude prevažne zamračený. Počas celého dňa sa tak treba mať na pozore pred dažďovými prehánkami, ktoré sa majú vyskytnúť najmä popoludní. Z ranných +4 až +2 sa cez deň oteplí na 6 až 8 °C. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor.

Sobota (19. 11.) prinesie veľkú oblačnosť. V popoludňajších až podvečerných hodinách môžeme očakávať aj mierne snehové prehánky. Oproti predošlým dňom sa ochladí, keď sa teploty vzduchu budú pohybovať od ranných 0 až -2 do denných +1 až +3 stupňov Celzia. Silný nárazový vietor nás nepotrápi.

Nedeľa (20. 11.) má byť v Banskej Bystrici spočiatku taktiež oblačná, no pršať ani snežiť by už podľa predbežnej predpovede nemalo. Obloha sa má okolo poludnia vyjasniť. Teploty vzduchu sa z ranných -1 až -3 cez deň vyšplhajú na 4 až 6 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v centre Banskej Bystrice a Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.