Ďalšia z avizovaných noviniek portálu BBonline.sk dopĺňa mozaiku komplexnosti poskytovaných informácií o živote v meste Banská Bystrica na jednom mieste. A tým miestom je váš regionálny denník na internete – portál BBonline.sk.

Existuje niekoľko katalógových špecializovaných portálov, na ktorých nájdete prehľad obedového menu reštaurácií, no my vám ho ponúkame priamo pri najčerstvejších informáciách z vášho regiónu. Na našich stránkach tak nájdete kalendár podujatí, aktuálnu predpoveď počasia, pohotovostné služby lekární, od minulého týždňa aj občiansku inzerciu a teraz už aj denne aktualizované obedové menu približne dvadsiatky reštaurácií. Spustené bolo dnes ráno a po vychytaní niektorých „múch“ počas prvého dňa už bude odteraz každodennou súčasťou portálu BBonline.sk.

Táto novinka so sebou priniesla aj niekoľko zmien titulnej stránky obľúbeného banskobystrického portálu, ktorá sa po novom doslova znížila. Pozícii obedového menu ustúpila rubrika šport, ktorá sa presunula do vedľajšieho stĺpca a čiastočne jej ubudlo z priestoru: „Fanúšikovia športu v regióne sa ale nemusia obávať, pretože v najbližšom období sa priestor pre regionálny šport na BBonline.sk rapídne rozšíri,“ ubezpečuje šéfredaktor siete portálov REGIONAL MEDIA Filip Roháček. Na opačnom konci titulnej stránky sa presunula anketa, ktorú teraz nájdete v bočnom paneli, zároveň sa odteraz bude okrem úvodnej stránky zobrazovať aj na jednotlivých podstránkach. Na menšom priestore tak nájdeme väčší balík informácií.

„Predstavené novinky sú dôkazom toho, že nechceme zaspať na vavrínoch, ale naopak portál stále posúvať smerom dopredu. Vždy sme boli presvedčení, že regionálny portál s komplexným informačným servisom má svoje opodstatnenie a verím, že Bystričania nám dajú za pravdu,“ zhrnul  nasadenie nových súčasti portálu šéfredaktor BBonline.sk Matej Bučko.

Už počas tohto týždňa pribudne na stránkach banskobystrického spravodajského portálu aj Mediačno-právna poradňa, v rámci ktorej budú odborníci z Mediačno konzultačného centra SOVA bezplatne odpovedať na otázky čitateľov v rámci občianskych problémov a sporov.