V sobotu, 19. septembra boli na programe ďalšie zápasy 3. kola súťaží v malom futbale. Prinášame Vám sumár sobotných zápasov s fotogalériou a video zostrihom dvoch stretnutí.

1. liga – 3. kolo – sobota

Hráči Oranjes sú po troch kolách jediným stopercentným tímom po tom, čo v sobotu v Jakube zdolali tesne Unios. Oranjes viedli po prvom polčase dvojgólovým rozdielom zásluhou Pavúka s Pavlíkom a po góle Vreštiaka z úvodu druhého dejstva bolo už 0:3. Nasledovala však dobrá pasáž Uniosu, ktorý dvomi presnými zásahmi Cimermana a gólom Stacha vyrovnal na 3:3. Oranjes ale predsa len naklonili misky váh na svoju stranu, keď o ich výhre rozhodol Sádovský.

Hráči Simaceku ešte neprehrali, keď tentokrát tesne zdolali Trend. V súboji týchto dvoch mužstiev bol stav po prvej 25-minútovke vyrovnaný, na začiatku druhého polčasu išiel do vedenia Trend no Simacek výsledok otočil a napokon zvíťazil najtesnejším rozdielom. V akcii boli aj tímy z Nemiec. Zatiaľ čo Nemce 2012 si vďaka desiatim streleným gólom pomerne hladko poradili s 1. FC Dan, FC Nemce to mali o čosi ťažšie, keď ich súper IQ v závere zápas ešte zdramatizoval.

1. FC DAN – Nemce 2012 4:10 (2:5)

Góly: M. Hrubovský 2, P. Rebek, M. Kukolík – S. Václavík 5, T. Kostiviar 3, M. Blaško, V. Švantner

ŽK: S. Maskaľ

ČK: B. Bilas

FC Nemce – IQ 8:6 (4:2)

Góly: B. Krajčír 3, D. Kiedžuch 3, L. Kamenský D. Babjak – P. Kvaltíny 2, T. Bíreš 2, E. Šulko, M. Moncháč

ŽK: Z. Binder (IQ)

ČK: Z. Binder (IQ)

Unios – Oranjes 3:4 (0:2)

Góly: Z. Cimerman 2, P. Stacho – L. Pavúk ml., D. Vreštiak, M. Sádovský, M. Pavlík

ŽK: J. Sojka (Unios)

Trend – Simacek 5:6 (2:2)

Góly: Mat. Rudnický 2, M. Janík 2, P. Poljovka- M. Cibulka 2, V. Demčík 2, T. Handzuš

2. liga – 3. kolo – sobota

V 2. lige nájdeme tri tímy s deviatimi bodmi po troch kolách. Dream Team si s prehľadom poradil s tímom 3PE vďaka dobre zvládnutému druhému polčasu. Hančurka išla proti Pingošom do dvojgólového vedenia po góloch Chamaja a Glembu, no súper ešte do prestávky vyrovnal, keď sa dvakrát presadil Močáry. V druhej polovici zápasu sa presadzovali už len hráči Hančurky. Do streleckej listiny sa zapísal aj Sliacky a svojím druhým gólom spečatil na konečných 2:4 Chamaj.

Mladosť si pripísala tretiu výhru v rade bez boja, keď jej súper Joga Bonito nenastúpil na zápas. Až 19 gólov prinieslo stretnutie ŠKP B200 a Aquaduxu, ktorý aj vďaka piatim gólom Slančíka vyhral o tri góly. Sosaurus viedol s Erimou „98“ po prvom dejstve len o jeden gól, no v druhom polčase pridal ďalšie tri, na čo súper odpovedal len raz a Sosaurus tak zaznamenal druhú výhru v novom ročníku.

Pingoši – Hančurka Team 2:4 (2:2)

Góly: V. Močáry 2 – M. Chamaj 2, A. Glemba, F. Sliacky

3PE – Dream Team 2:9 (0:2)

Góly: L. Jeziorski, M. Porubský – O. Zeleňanský 3, P. Krutý 2, P. Čiliak 2, E. Masár, L. Koppa

Sosaurus – Erima „98“ 4:1 (1:0)

Góly: J. Chriaštel 2, N. Pál, T. Čierny – M. Vozár

ŽK: J. Chriaštel, I. Bučko (Sosaurus)

ŠKP B200 – Aquadux 8:11 (3:5)

Góly: Ľ. Pročka 3, M. Polóny 2, R. Čipčala, P. Ondrejka, P. Horváth – M. Slančík 5, L. Tomáš 3, L. Mesík 2, M. Štaudner

3. A liga – 3. kolo – sobota

TJ Požiarnik Vlkanová zažíva skvelý vstup do sezóny, keď tento tím v sobotu vyhral aj tretí zápas novej sezóny. Skóre síce otvoril Ateeray, no Požiarnik štyrmi gólmi v rade otočil na 4:1. Hráči Ateeraya sa ešte vrátili do zápasu a znížili na 4:3, no zvyšok zápasu patril už len Vlkanovej, ktorá našla vo svojich radoch troch strelcov hetriku a vyhrala o 10 gólov. Prvú výhru v sezóne si pripísal Zlepenec, ktorý po bojovnom výkone zdolal favorizovaný Alcatraz.

Prvýkrát v novom ročníku sa podarilo vyhrať aj hráčom ToJeJedno, ktorí si v prvom polčase proti ANK Pegi vypracovali tesné vedenie, ktoré si v druhej 25-minútovke napriek vyrovnaniu súpera prinavrátili a udržali. Salve a Králičania svojim súperom uštedrili debakle, Hellius a FK Plus si body rozdelili.Zo sobotného programu 3. A ligy v Nike aréne Vám prinášame aj fotogalériu a video zostrihy dvoch zápasov.

TJ Požiarnik Vlkanová – Ateeray 14:4 (7:3)

Góly: M. Vronský 3, P. Dian 3, A. Šanta 3, M. Rajnoha 2, M. Piecka 2, M. Kováč – M. Gregor, P. Mažgut, M. Lovás, B. Balšianok

ŽK: M. Piecka, M. Rajnoha (TJ Požiarnik Vlkanová)

ToJeJedno – ANK Pegi 3:2 (2:1)

Góly: B. Koczkás 2, E. Petráň – M. Predajniansky, J. Orel

ŽK: F. Petráň (ToJeJedno)

Zlepenec – Alcatraz 3:1 (2:1)

Góly: R. Nehéz, P. Gordan, D. Farbula – P. Zelienka ml.

ŽK: J. Šimo, A. Slobodník, P. Gordan – A. Kazachek, A. Yashkin

Kompletný video zostrih zápasu nájdete tu.

ALK TÍM – FC Salve 2:12 (1:7)

Góly: L. Urbašík 2 – M. Buzák 4, F. Kupka 4, J. Koštál 3, M. Rumanovský

Králičania – FK Batra Tanka 14:2 (10:0)

Góly: E. Kruppa 4, O. Zrubák 3, M. Chmara 3, M. Bobor 2, L. Handzuš, T. Fleischaker – P. Vinarčík 2

ŽK: P. Vinarčík (FK Batra Tanka)

Hellius – FK Plus 7:7 (2:6)

Góly: D. Eperješi 5, M. Horňák, M. Mrváň – F. Medvec 3, J. Štubian 2, R. Cimerman, J. Tajboš

3. B liga – 3. kolo – sobota

Orange Alligators nebodovali ani v 3. kole, keď v úvodnom zápase sobotného programu na Tatranskej podľahli Bezvetriu 0:10. Na vysokej výhre svojho tímu sa hetrikom podieľal Igor Marko. Nulová šanca prehrávala s BuKom v úvode druhého polčasu už 0:2, no vďaka hetriku Badinskeho a gólu Fába otočila zápas a po prvýkrát v sezóne vyhrala.

Prvú výhru v sezóne si pripísal aj Medojed, ktorý o nej proti CFBG rozhodol v druhej 25-minútovke. Líder tabuľky Dailan Yifang – Sásová si poradil aj s tímom Malonas, ktorému výsledkovo odskočil až v druhom polčase. Ďalšie zatiaľ stopercentné mužstvo Enzo si proti Hrči schuti zastrieľalo a postaralo sa o debakel kola.

Orange Alligators – Bezvetrie 0:10 (0:3)

Góly: I. Marko 3, D. Mihalíček 2, M. Masica 2, J. Orovčík, T. Hrnčiar, M. Michal

Nulová šanca – BuK 4:2 (0:1)

Góly: M. Badinsky 3, M. Fáb – P. Vetrák, R. Hrehor

ŽK: J. Ťakuš (BuK)

FC Medojed – CFBG 4:2 (1:1)

Góly: J. Rosinský 2, Š. Kráľ, M. Ondrejka – R. Blinka, M. Babiak

Malonas – Dailan Yifang – Sásová 4:10 (2:3)

Góly: I. Bernát 2, H. Lehotský, J. Javorka – J. Tóth 4, N. Kapustík 2, T. Konkoľ 2, F. Slabecius, M. Zvalo

Sumár všetkých zápasov

Spolu gólov: 326 gólov (priemer 10 a pol gólu na zápas)

Najlepší strelec: Radovan Mocik, Adam Večerík (obaja Enzo – 3. B liga) – 6 gólov

Najviac gólov: 3. B liga – FK Amatéri – FC Juniperus 8:12 (4:7)

Najmenej gólov: 3. B liga – RUN – Atak 0:2 (0:1)

Zápas kola: 1. liga – Unios – Oranjes 3:4 (0:2)

Babrák kola: 3. B liga – Nulová šanca – BuK 4:2 (0:1)