Policajti v Banskej Bystrici vyšetrujú prípad krádeže, ktorému došlo ešte v polovici februára tohto roku v predajni známej odevnej siete v banskobystrickom obchodnom centre Europa.

Neznáma páchateľka prišla do predajne H&M v popoludňajších hodinách a po krátkom pobudnutí v obchode si mala z predajne s oblečením odniesť bez zaplatenia veci v hodnote vyše 900 eur.

„Páchateľka si tovar z vešiakov ukladala pod bundu, ktorú mala prevesenú cez ruku a následne sa presunula do skúšobnej kabínky, v ktorej tieto veci ukryla do tašky. Následne takto bez zaplatenia tovaru osoba z predajne odišla,“ približuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Banskej Bystrici Petra Kováčiková.

Krádežou vznikla spoločnosti z Bratislavy škoda vo výške vyše 900 eur a aj preto polícia touto cestou žiada verejnosť o pomoc a spoluprácu pri objasňovaní krádeže.

„Prosíme všetkých, ktorí by osobu na fotografiách spoznali, prípadne by vedeli k tejto osobe či samotnému skutku poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, aby tak urobili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru, alebo na známom telefónnom čísle 158,“ dodáva Kováčiková.