Podobne ako v pondelok v Trenčíne, aj v prvý víkendový deň u Kopaničiarov, podala Dukla sympatický výkon. Znovu sa presadil mladý ofenzívec Martin Chrien, no znovu to nestačilo.

Spartak Myjava – FK Dukla Banská Bystrica 2:1 (1:0)

Góly: 7. Kosík, 81. Urgela – 64. Chrien, ŽK: 77. Daniel, 82. Urgela (obaja Myjava). Zápas v Myjave sledovalo 1 353 divákov.

Zostava Spartaka Myjava: Solnička – Siva (38. Kumančík), Častulín, Černáček, Šulek – Marček – Daniel, T. Bruško (71. Duga), Š. Pekár – Kosík, Oršula (79. Urgela).

Zostava FK Dukla: Budinský – P. Vajda, Nosko, Teixeira – Ľupták – Kliment, Chrien, Považanec (63. Faško), Peňaška (88. Savič) – Rejdovian (59. Šovčík), Slančík.

FK Dukla Banská Bystrica - Spartak Myjava, 17.11.2012Už po piatich minútach hry sa mohla domáca Myjava dostať do vedenia. Z pravej strany našiel centrom Erik Daniel spoluhráča Kosíka, ktorého hlavičku vyškriabal na brvno končekmi prstov brankár Dukly Viktor Budinský. Úvodnú aktivitu napokon domáci predsa len pretavili do gólovej podoby, a to už o pár sekúnd neskôr. V 7. minúte zahral priamy kop na zadnú tyč Bruško, odkiaľ ju poslal k opačnej žrdi Daniel. Ľahkú prácu mal Pavol Kosík, ktorý pár sekúnd predtým neuspel, avšak teraz dorazil loptu do odkrytej brány a poslal Spartak do vedenia. Poistiť vedenie mohol po vybojovaní lopty Štefan Pekár, ale jeho pohotová strela spoza šestnástky tesne minula ľavú žrď. V týchto chvíľach kraľovali Myjavčania a k videniu nebola väčšia príležitosť Bystričanov. Po polhodine hry zahrozil po rohovom kope Bruška kapitán domáceho celku Martin Černáček, hlavou umiestnil loptu do siete, ale len tej nad bránou. O chvíľu neskôr konečne pohrozili aj červeno-bieli, ale ďalekonosný pokus Jana Klimenta tesne minula hornú tyč. V 40. minúte to hostia skúšali opäť a Branislav Ľupták napodobnil spoluhráča Klimenta, keďže jeho nebezpečná  strela z veľkej vzdialenosti sa tesne nevošla medzi tri žrde. O pár sekúnd neskôr sa mohlo potvrdiť staré známe nedáš-dostaneš, keď ,,Vojaci“ nevyužili zmätok pred gólmanom Solničkom. Kosík z následného protiútoku svoj druhý gól nepridal, keďže nastrelil len obrancu. O nepríjemný gól do šatne sa takmer postaral Erik Daniel, ktorý mieril do ľavého vinkla, no napokon netrafil bránu. Do šatní šla banskobystrická Dukla s jednogólovým mankom.

FK Dukla - MTK Budapest, priatelsky pripravny zapas, 22.2.2014Úvod druhej 45-minútovky priniesol nebezpečný center Daniela z pravej strany, ktorý si obrana Dukly takmer vrazila do vlastnej brány. Bystričanov trápila koncovka, ktorú dokumentovala ,,delovka“ Fabiána Slančíka, ktorá s prehľadom obstrelila celú tribúnu za bránou Solničku. Keď sa naplnila hodina hry, Peter Šulek vyslal strelu na Budinského, ktorá síce letela mimo, ale Černáčkovi nechýbalo veľa aby zakončil v sklze. Blesk z jasného neba, tak sa dá nazvať situácia, po ktorej vyrovnal na 1:1 Martin Chrien. Šulek ho nešťastným spôsobom trafil pri svojom odkope a od Chriena lopta putovala do siete. Nasledujúce minúty priniesli niekoľko menších príležitostí Myjavy, ktoré vyvrcholili veľkou príležitosťou aktívneho Erika Daniela. V 75. minúte mu chýbali centimetre aby loptu poslal k ľavej tyčke. Tvrdý úder pre zverencov Norberta Hrnčára pripravil Myjavčan Ľubomír Urgela v 81. minúte a navrátil tak vedenie domácemu tímu. Jeho presnému zásahu predchádzala skvelá práca Šuleka na ľavom krídle, kde sa zbavil niekoľkých protihráčov a z veľkého uhla vypálil. Budinský vyrazil len pred seba a Urgela bol v správnom čase na správnom mieste. Hernú prevahu mal v záverečných momentoch myjavský Spartak, v 84. minúte mohli zveľadiť jeho náskok z priameho kopu Daniel, avšak minul. V závere si už Dukla nevypracovala gólovú príležitosť a tak vyšla z myjavského trávnika bodovo naprázdno, podobne ako pred týždňom z toho trenčianskeho.