Kapela Got Blue Balls vyráža na jesenné európske turné s názvom „Smash It Apart“, v rámci ktorého zahrá aj skladby z pripravovaného albumu. Turné sa uskutoční v Belgicku, Francúzsku, Taliansku, Poľsku, Česku a na Slovensku. Pozvánkou na turné je oficiálny promo teaser, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

gotblueballsKapela si za posledné dva roky zahrala v niekoľkých európskych krajinách, vystúpila aj na niektorých najvýznamnejších festivaloch v strednej Európe: Pohoda festival (Slovensko), Waves Vienna festival (Rakúsko), Rock for People festival (Česká Republika), United Islands festival (Česká Republika), Grape festival (Slovensko).

Rock & Pop Magazín napísal o ich rovnomennom debutovom albume „Got Blue Balls“: „Je to tvrdý materiál, zahraný a naspievaný s absolútnou istotou. Dokonca aj Josh Homme by si začal dupať do rytmu piesní „.

V roku 2011 získali Got Blue Balls tri nominácie na slovenských Radio_Head Awards (Singel roka, Najlepšia koncertná kapela roka, Nováčik roka). V roku 2012 sa stali súčasťou CEETEP programu (Central European Talent Exchange Program).

Turné podporujú www.sneakerbarber.com, peta2.com, vagaboond.com a Rádio_FM. Konkrétne dátumy a mestá si môžete pozrieť aj na ich oficiálnej facebookovej stránke.

Koncerty

12 Sep Praha, Česká Republika
13 Sep La Louviére, Belgicko
14 Sep Brusel, Belgicko
16 Sep TBA, Francúzsko
17 Sep Cesena, Taliansko
18 Sep Bratislava, Slovensko
19 Sep Krakow, Poľsko
20 Sep Trenčín, Slovensko
21 Sep Ostrava, Česká Republika
27 Sep Banská Bystrica, Slovensko

Videoklip k piesni Smash it Apart: