Po vydaní prvého albumu, ktorý zožal úspech u nás aj v zahraničí, vydávajú „modré gule“ aj svoj prvý videoklip ku singlu Move On.

Klip sa nahrával 14.októbra 2011, ale práce na ňom trvali takmer polroka. Podieľali sa na ňom Martin Malo, Peter Mercell a Michal Žihlavník. Natáčalo sa na krste debutového albumu s názvom Got Blue Balls v kine Hron v rodisku kapely, na Sliači.

Tak ako minulý rok, aj teraz sa Got Blue Balls chystajú zahrať na festivaloch v Čechách a na Slovensku. Ešte predtým však vystúpia spoločne s českou kapelou LUNO 11.mája v Klube 77 v Banskej Bystrici. V Čechách ich bude možné vidieť na festivale United Islands v Prahe a v našich končinách vystúpia na hlavných pódiách na Grape festivale, Easthetic festivale, Ynom víkende, Sliačskom rockovom lete a iných. Počas leta sa chystajú nahrávať aj dva nové single k albumu, ktorý by mal vyjsť začiatkom budúceho roka. K nim taktiež budú nahrávať klipy, ktoré by mali uzrieť svetlo sveta po lete, na kedy sa taktiež pripravuje ich doposiaľ najväčšie turné po Čechách a Slovensku.

Kapela Got Blue Balls už má za sebou úspešné koncertovanie na mnohých slovenských a českých festivalech, ako Pohoda, Rock for People, Žákovic, Papuča a mnohých iných. Taktiež v novembri 2011 absolvovali francúzske turné s kapelou The Shifoomies Band.

Got Blue Balls – Move on: