Hudobná formácia Krok Speť zverejnila v poradí tretí klip z albumu Krok speť – Poďme!2013, ktorý má vyjsť túto jeseň. V skladbe Nočný záťah.2 hosťuje viacero známych mien slovenského rapu. 

krok spetV prvom klipe odpálili G-funkovú náladu s krásnou mulatkou Natalie. Potom nasledoval vážnejší projekt v Štátnej opere so sláčikovým orchestrom, kde sa tiež objavila spomínaná speváčka. „Aj keď išlo o veľmi epický projekt, Krok Speť sa podarilo posunúť latku zase o stupeň vyššie, pretože Nočný záťah.2 má veľmi silnú atmosféru,“ hovoria banskobystrickí raperi.

O produkciu hudby sa postaral kapelník a producent Neznámy interpret, ktorému kryje chrbát Mc Benjamen. Refrény naspieval Dušan Diamant (D-Diamond).

Na spoluprácu si v skladbe pozvali známe mená slovenského rapu Moloch vlavoRétos (Hudba z dola). „Na tak tématický klip by sa ani vhodnejšie mená na slovenskej scéne nenašli. Za kamerou a strihom tento krát stoji talentovaný Anakin Fox, ktorý s Krok Speť pracuje na celej kampani k novému albumu,“ dopĺňajú raperi.

Videoklip mal tento víkend premiéru v sásovskom klube Luxor.

Krok Speť – Nočný záťah.2 feat. Moloch Vlavo a Rétos: