Po obrovskom úspechu megakoncertu v bratislavskom Istropolise vyráža speváčka roka 2011 na koncertné turné po Slovensku a zavíta aj do Banskej Bystrice.

nela-turne2013-small2Po skvelých muzikáloch 8 Svetadiel a Pomáda prináša ART PRODUCTION (Martin Kucharík) aj tento úžasný koncert. Hity ako In love, Neviem sa nájsť, či novinka Mysterious boy zaznejú 15. novembra o 19.00 h v Športovej hale na Štiavničkách.

Po boku Nely Pociskovej sa predstavia tanečníci z predstavenia GASP, Slovenského divadla tanca a ďalší. Zažijete veľkolepú svetelnú show o ktorú sa postará spoločnosť Q99, excelentný spev, tanec, hudbu.

Speváčka, ktorá sa práve v týchto dňoch dožíva 23 rokov, dokázala napriek mladému veku vo svete hudby mimoriadne veľa. Spieva už od svojich ôsmych rokov a v štrnástich rokoch získala úlohu v muzikáli Neberte nám princeznú. Od vtedy stvárnila rôzne postavy v muzikáloch na domácich scénach ale aj v Českej republike. Známa je ale aj ako herečka, ktorá je obsadzovaná v popredných seriáloch. Na dráhu speváčky populárnych piesní sa dala len v posledných rokoch, ale okamžite s nimi zožala mimoriadny úspech.

Predpredaj vstupeniek už prebieha v sieti ticketportal.

[youtube W6ME0UQ4WS8 640 350]