Banskobystrická kapela typická svojím temperamentom vystúpi v rámci Dní Mesta Banská Bystrica už túto sobotu 20. júna o 20.00 h v Robotníckom dome. Vstupenky sú zadarmo, k dispozícii je len 100 kusov.

Zbojnícky rakenrol, cimbalový punk, tradičné piesne v netradičnom šate, alebo netradičné piesne v tradičnom šate. Na počiatku kapely bolo zadanie: “Nech to znie ako Lúčnica pokúrovaná Slobodnou Európou,” odkazuje kapela. Gitarové sóla preto nahradil cimbal a modernú elektroniku nahradila ešte modernejšia harmonika. V jednoduchých textoch o komplikovanom živote sa kapela láskavo smeje na sebe a všetkých naokolo.

Práve v stredu kapela vydáva nový videoklip ku skladbe “Veronika”, ktorý sa natáčal v banskobystrickej Záhrade – centre nezávislej kultúry.

VSTUPENKY SÚ ZADARMO, rezervácia je nevyhnutná v informačnom centre (Námestie SNP 1), alebo na mailovej adrese: zuzana.chrenkova@banskabystrica.sk. Kvôli korona-vírusu budú počas vystúpenia dodržané rozostupy, preto je kapacita podujatia stanovená len na 100 miest. V Robotníckom dome (Robotnícka ulica 791) z hygienických dôvodov nebude otvorený bufet, ale je povolené priniesť si svoje vlastné nápoje.