Túto sobotu sa na druhý pokus uskutoční 2. ročník All star zápasu výberov Banskobystrickej hokejbalovej únie.

Banskobystrická hokejbalová únia oslavuje v tomto roku svoje 15. výročie a v súčasnosti ju tvorí takmer päť stovák registrovaných hráčov. Tí najlepší z nich sa už po druhý rok dostali do výberu svojej súťaže, aby sa stretli v súboji tých najlepších z prvej (1. SHbL – Stred) a druhej ligy (2. SHbL – BB).

Pôvodne sa mal sviatočný zápas odohrať na Veľký piatok v Aréne Barani pri ZŠ na Uhlisku, ale nepriaznivé počasie donútilo organizátorov presunúť podujatie. Dejiskom tak bude hala B Zimného štadióna, počasie tak tentoraz zápas neohrozí. Pre priaznivé počasie sa podujatie predsa len uskutoční v Aréne Barani. Začiatok zápasu je v sobotu 28. apríla o 11:00.

Na svoje si prídu určite aj diváci, ktorí by si chceli tento  zápas najlepších hráčov banskobystrických súťaží vychutnať. Okrem kvalitného zápasu totiž uvidia samozrejme aj pre all star game príznačné nájazdy po každej tretine, či iné parády v podaní talentovaných stredoslovenských hokejbalistov. Vyhodnotený bude aj najlepší hráč zápasu, ktorý si odnesie trofej a vecné ceny.

Hokejbal má v Banskej Bystrici bohatú členskú základňu. O popularite tohto športu svedčí aj nedávny turnaj Országh Cup, z ktorého vám prinášame videozostrih:

[youtube -BH20rsmHDA 590 360]