Siedmy ročník podujatia pre motoristov, Stretnutie veteránov a ostatných motoriek vo Vlkanovej, je na programe už túto sobotu, 6. mája o 10-tej hodine. 

Tak ako po minulé roky, aj tento rok sa návštevníci podujatia môžu tešiť na bohatý program, ktorý sa začne už v doobedňajších hodinách.

Práve v tomto čase organizátori pripravili program pre „najmenších motorkárov“. Ten sa začne presne o 10-tej hodine a trvať bude celé dve hodiny.

Približne v čase okolo 13.00 hod, prebehne posvätenie motoriek a autoveteránov pred začiatkom novej sezóny. Hneď na to sa motorkári vydajú na spoločnú jazdu, ktorá sa uskutoční na trase Vlkanová – Hronsek – Veľká Lúka – Sliač – Badín – Rakytovce – Vlkanová.

V poobedňajších hodinách sú prichystané rôzne súťaže, animácie pre motorkárov či motorkársky guláš. O 15-tej bude odohraný aj prvý koncert, na ktorom sa predstaví popredný slovenský bluesový muzikant René Lacko. Podvečer sa uskutoční aj žrebovanie tomboly, kde je hlavnou cenou skúter v hodnote rovných tisíc eur.

Záver podujatia bude patriť country skupine Prameň. Ich vystúpenie začne o 19-tej hodine. Vstup na stretnutie veteránov je ako vždy bezplatný. Celým program bude sprevádzať moderátor Igor Dushek.