Množstvo oblačnosti v úvode týždňa, no potom opäť najmä príjemne slnečno. Takýmto počasím sa so stredným Slovenskom rozlúči mesiac marec.

panoráma námestie snp banská bystrica

Pondelok (24.3.) bude zamračený a daždivý. Navyše má fúkať silnejší nárazový vietor, ktorý vo vyššie položených miestach mesta môže nabrať rýchlosť do 25 metrov za sekundu. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od 4 do 11 stupňov Celzia.

Utorok (25.3.) bude ešte dopoludnia prevažne oblačný, ale už len s malým rizikom zrážok. Neskôr sa obloha vyjasní. Ráno bude teplota okolo štyroch, popoludní najviac plus 11 stupňov.

Streda (26.3.) bude prevažne jasná, popoludní maximálne polooblačná. Teploty budú v rozmedzí od nuly do 12 stupňov Celzia.

Štvrtok (27.3.) bude prevažne jasný, neskôr bude teplota vzduchu v rozmedzí od rannej nuly po popoludňajších plus trinásť stupňov.

Piatok (28.3.) má byť opäť len malá oblačnosť, k večeru sa ale zamračí a môže aj zapršať. V skorých ranných hodinách bude teplota okolo troch, popoludní najviac šestnásť stupňov.

Sobota (29.3.) by mala byť dopoludnia prevažne oblačná, len s malým rizikom zrážok. Neskôr bude prevažne jasno. Teplota vzduchu sa vyšplhá na najviac 15 stupňov.

Nedeľa (30.3.) predbežne prinesie jasné počasie, ktoré ale začne pri teplotách okolo bodu mrazu, neskôr sa opätovne vyšplhá k pätnástim stupňom.