Hokejisti HC´05 Banská Bystrica sa v piatok predstavia domácemu publiku po prvýkrát v pozícii lídra extraligovej tabuľky. Na zápas so Skalicou prichystalo vedenie „baranov“ akciu v podobe znížených cien vstupeniek. Cieľ je jednoznačný – prispieť k elektrizujúcej atmosfére na tribúnach.

Hokejistom banskobystrického tímu sa v aktuálnej sezóne darí. Po pätnástich odohraných zápasoch trónia na čele tabuľky Slovnaft extraligy, s jednobodovým náskokom pred úradujúcim majstrom z Košíc. Líderskú pozíciu, o ktorej po úspešne zvládnutom derby pod Pustým hradom iba nesmelo hovorili, si „barani“ vybojovali domácim víťazstvom nad Martinom. Stašovi zverenci uspeli aj v nedeľu v Trenčíne. V piatok sa tak premiérovo predstavia pred domácim publikom ako vedúce mužstvo súťaže.

Pri tejto príležitosti pripravilo vedenie HC´05 akciu – vstupenky budú mimoriadne stáť iba 1,5 Eura do sektoru B a 1 Euro na státie. „Všetkých na zápas so Skalicou srdečne pozývame. Urobte fantastickú atmosféru,“ vyzval hokejových priaznivcov vo videoupútavke generálny manažér klubu Vlastimil Plavucha.

Okrem znížených cien lístkov bude v piatok na divákov čakať aj ďalšie lákadlo. Vyžrebovaný majiteľ vstupenky sa stana ne jeden deň súčasťou HC´05 – s hráčmi strávi celý zápasový deň, vrátane prvého rozkorčuľovania, až po večerný súťažný zápas.

Pekelná atmosféra na staručkom banskobystrickom zimáku nebola v minulej sezóne ničím výnimočným. Naši hokejisti by sa silnej podpore z tribún určite potešili aj v piatok. Koniec koncov, aj si ju zaslúžia – momentálne sú najlepší na Slovensku.

[youtube mU5a3IinRZQ 560 340]