Verní banskobystrickí športoví priaznivci boli sklamaní, že sa vzhľadom k stretu hracích časov domáceho futbalového a hokejového zápasu túto nedeľu nezúčastnia na obidvoch stretnutiach. Všetko je však vyriešené – Dukla požiadala o zmenu hracieho termínu, a tak si budú môcť skalní priaznivci týchto športov vychutnať najskôr zápas FK Dukla Banská Bystrica – FC Tatran Prešov a následne po ňom HC ’05 Banská Bystrica – Slovan Bratislava.

Športový fanúšik v meste pod Urpínom sa môže tešiť v nedeľu na kvalitný futbal a hokej. Futbalový klub Dukla požiadal o zmenu hracieho času stretnutia proti FC Tatran Prešov pôvodne plánovaného na 17. 30 h. Nový hrací termín je o 14. 30 h. Fanúšikovia tak teda uvidia 10. kolo futbalovej Corgoň ligy a potom 8. kolo hokejovej Slovnaft Extraligy, kde domáci „barani“ hostia o 17. 00 h bratislavský Slovan.

Rýchly presun fanúšikov zo Štadióna SNP na zimný štadión je zabezpečený kyvadlovou dopravou, keď autobusy DPM BB budú pristavené na parkovisku pri futbalovom štadióne.