Aj v tento štvrtok prišli do banskobystrického multikina Cinemax atraktívne filmové novinky. Minimálne v prípade nového filmu zo sveta Star Wars pritom ide o očakávaný veľkofilm, ale príjemne prekvapí aj komédia s hviezdnym hereckým obsadením Dámsky klub.

SOLO: A STAR WARS STORY

Naloďte sa na Millennium Falcon a vydajte sa do praďalekej galaxie v najnovšom pokračovaní ságy Star Wars. Prostredníctvom série eskapád hlboko v temnom a nebezpečnom zločineckom svete sa Han Solo stretáva nielen a so svojím budúcim kopilotom Chewbaccom, ale aj so známym notorickým gamblerom Landom Carlissianom. Spolu pokračujú v ceste, ktorá určuje smer jedného z najnepravdepodobnejších hrdinov.

DÁMSKY KLUB

Príbeh filmu je umiestnený v slnečnej Kalifornii. Štyri celoživotné priateľky sú vášnivé čitateľky kníh. Pravidelne sa každý mesiac stretávajú vo svojom knižnom klube, kde diskutujú nielen o literatúre.

Jedného dňa sa rozhodnú prečítať „druhotriednu“ knihu „50 odtieňov sivej“. Napriek tomu, že voči knihe majú obrovské výhrady sa v ich životoch začnú diať veľké zmeny. Kniha stimuluje ich sexuálnu fantáziu a tá ich katapultuje do série neštandardných životných rozhodnutí. A tak každá z nich, pre seba typickým spôsobom začne meniť svoj život, ktorý dostane iné „odtiene“…a to nielen sivé.

Debutový film režiséra Billa Holdermana má v sebe humor a vynikajúce herecké obsadenie. Do hlavných úloh obsadil zrelé hviezdy Hollywoodu: Dianu Keatonovú, Jane Fondovú, Candice Bergenovú a Mary Steenburgenovú.

DETSKÉ KINO – KRÁLIK PETER už tento víkend

Rebelský králik Peter žije svoj veselý bezstarostný život spolu s ostatnými zvieratami na farme. Nový majiteľ statku sa však o svoj životný priestor deliť nemieni – a už vôbec nie so zvieratami. Začína sa tak bizarná vojna o teritórium medzi ním a obyvateľmi záhrady.

ARTMAX OPERA – CARMEN Z ZURICHU už 29.5.2018

Carmen je jednou z najúspešnejších stálic operného repertoáru. V populárnej opere CARMEN Georga Bizeta pod naštudovaním nemeckého režiséra Matthiasa Hartmanna a dirigentskou taktovkou Franza Welser- Möst sa predstavia Vasselina Kasarova a Jonas Kaufmann.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.