Ponuka služieb v banskobystrickom obchodno-zábavnom centre Europa sa od soboty opäť rozšíri. V Europa Shopping centre sa totiž otvorí nové moderné solárne štúdio, a tak sa môže na leto začať pripravovať už v marci.

V SOLÁRIU EUROPA sa budú nachádzať vertikálne i horizontálne solária na stáie i ležanie. V solárnych prístrojoch novej generácie sa dá opáliť pomerne rýchlo a naviac bezpečne, keďže spĺňajú najprísnejšie normy stanovené Európskou úniou. Pre tých, ktorí chcú „chytanie bronzu“ ešte umocniť bude k dispozícii aj solárna kozmetika, vďaka ktorej vyzerá opálenie intenzívnejšie, ale aj kozmetika na opaľovanie pod slnkom. Na recepcii každému ochotne poradia pri určení najvhodnejšieho počtu minút strávených v soláriu podľa typu pleti a výberu solárnej kozmetiky. V prevádzke solárneho štúdia bude aj malá kaviareň, takže pred alebo po opaľovaní si môže každý posedieť pri káve alebo chladenom nápoji. Onedlho budú v solárnom štúdiu poskytované aj ďalšie služby, týkajúce sa skrášľovania tela. Čím však bude SOLÁRIUM EUROPA typické budú nízke ceny – najnižšie v Banskej Bystrici – len 39 centov za minútu, pri permanentke dokonca len 27 centov. Pripravených je aj množstvo uvádzacích akcií, o ktorých bude solárne štúdio informovať prostredníctvom svojej facebookovej stránky…, kde postupne nájdete aj všetky podrobnejšie informácie o prevádzke.

SOLÁRIUM EUROPA sa otvára už v sobotu 10. marca. Nájdete ho na 2. poschodí EUROPA SHOPPING CENTRA, vedľa multikina Cinemax. Otvorené bude, tak ako samotné obchodné centrum, každý deň od 9:00 – 21:00.

Hrajte o permanentku do SOLÁRIA EUROPA

So Soláriom Europa a portálom BBonline.sk hráte do piatku 9. marca 22.00 h o permanentku na 100 minút do tohto nového moderného solária. Stačí odpovedať na súťažnú otázku: Aká je najnižšia cena za minútu opaľovania (pri kúpe permanentky) v novootváranom Soláriu Europa?

Súťaž je ukončená. Víťazkou permanentky sa stala Michaela Košičiarová.