Banskobystrický moderátor Marek Polo Polomský každý mesiac pozýva do centra nezávislej kultúry Záhrada zaujímavých ľudí zo stredného Slovenska. Už tento piatok vo svojej show Povec ty predstaví ďalšiu úspešnú trojicu, ktorá môže svojim príbehom motivovať aj ďalších.

MAREK-REKLAMAV piatok 24. júna o 19-tej hodine Polo na pôde Záhrady predstaví napríklad baristu a bartendera úspešného na množstve domácich i zahraničných súťažiach Róberta Palíka. Toho môžu Banskobystričania poznať z tunajšieho Leroy Bar & Café, no na show nebude rozprávať len o svojej práci.

Ďalším hosťom bude spisovateľ, podnikateľ a športovec Martin Bruncko. Napísal knihu Život bez jedla, všetko čomu uveríš, ktorá sa na slovenskom trhu stala bestsellerom a žne úspech aj na českom trhu. Nielen o jedle, ale aj úspechu a neúspechu, výhrach a pádoch či ľudskom šťastí bude reč práve s inšpiratívnym Banskobystričanom.

Trojicu hostí na piatkovom Povec ty uzatvorí úspešný tunajší podnikateľ Pavol Kubán. V súčasnosti CEO jednej z najúspešnejších marketingových a internetových agentúr na Slovensku, ktorá veľkú časť svojich aktivít stále rozvíja práve z Banskej Bystrice. Kubán je v súčasnosti aj prezidentom Asociácie digitálnych a marketingových agentúr Slovenska. Marekovi Polomskému priblíži svoj životný príbeh a skúsenosti, ktoré posunuli jeho i banskobystrickú firmu do „prvej ligy“.

Vstupné na show je vo výške dvoch eur. Ďalšie informácie nájdete na facebookovej stránke eventu.