V multikine CINEMAX si už od štvrtka, 4. mája môžete vychutnať pokračovanie filmu Strážcovia galaxie. Diváci sa môžu tešiť na veľké herecké hviezdy v nečakaných úlohách, a to všetko v rytme najväčších hitov 70-tych rokov. V rámci Artmax kina môžete vzhliadnuť drámu Úplní cudzinci a detské kino počas víkendu ponúkne animák Ozzy. 

STRÁŽCOVIA GALAXIE 2

Peter Quill, prezývaný sám sebou Star Lord, a partia jeho excentrických priateľov sa vydávajú cez najvzdialenejšie končiny vesmíru, aby opäť zachránili Galaxiu a tajomstvo jeho rodičov. Starí nepriatelia sa stávajú novými spojencami a na pomoc prichádzajú aj ďalšie obľúbené postavy z rozpínajúceho sa filmového vesmíru štúdia Marvel. Diváci sa môžu tešiť na veľké herecké hviezdy v nečakaných úlohách a to všetko v v rytme najväčších hitov 70-tych rokov…

ARTMAX – ÚPLNÍ CUDZINCI

(Utorok 09.05.2017 o 18.30 hod,)

Každý z nás má tri životy: verejný, súkromný a tajný. Voľakedy boli naše tajné životy ukryté v archívoch našej mysle, dnes v našich sim kartách. Čo by sa stalo, ak by tieto malé sim karty začali rozprávať? Je dobrý nápad zdielať so svojimi najbližšími obsah mobilného telefónu? Komediálna dráma o skupine priateľov, ktorí sa o sebe behom jedinej večere dozvedia viac než za celý doterajší život.

Skupina priateľov sa schádza k pohodovej večeri. Poznajú sa už roky a aj toto stretnutie by sa nieslo v duchu ľahkého podpichovania a nostalgických spomienok na to, čo bolo, keby… keby sa nezrodil zdanlivo nevinný nápad: dať mobilné telefóny na stôl a zdieľať každú sms aj každý prichádzajúci hovor. Koľko toho o sebe nesmieme vedieť, aby sme mohli zostať priateľmi, milencami, manželmi, rodičmi…? V priebehu jedného večera sa ukáže, že až príliš mnoho. Aj tí, ktorých poznáme, môžu byť totiž úplní cudzinci.

KRÁĽ ARTUŠ: LEGENDA O MEČI – PREDPREMIÉRA

Keď mladému Artušovi (Ch.Hunnam) zavraždia otca, vlády a anglickej koruny sa ujme jeho strýko (J.Law). Artuš príde o detstvo i vlastnú identitu, až kým nenarazí na čarovný meč Excalibur. V okamihu, keď ho ako vyvolený vytiahne zo skaly, obráti sa mu život hore nohami. Donútený uznať svoju pravú identitu (následník trónu), musí začať bojovať nielen za seba… Filmovú snímku v predpremiére môžete vzhliadnuť počas stredy 10. mája.

7X7 MINIFESTIVAL EURÓPSKEHO FILMU

Aj tento rok pre vás multikino CINEMAX pripravilo obľúbený Minifestival európskeho filmu 7×7. Hoci je vstup voľný, vstupenku je potrebné si objednať online, alebo priamo v kine. Počet vstupeniek, ktorý môže vyzdvihnúť jedna osoba je maximálne šesť. Viac o festivale ako aj jeho programe sa dočítate na nasledujúcej stránke.

DEŇ MATIEK S FILMOM AJ DVAJA SÚ RODINA

Komédia Aj dvaja sú rodina s Omarom Sy v hlavnej úlohe, chytí za srdce mnoho divákov, rovnako ako jeho Nedotknuteľní, v ktorej zažiaril v úlohe netradičného ošetrovateľa imobilného, depresívneho milionára. Vtipný a nonšalantný Samuel si užíva bezstarostný život na francúzskej Riviére. jedného dňa ho však navštívi víkendový flirt Kristin a oznámi mu, že dieťa, ktoré drží v náručí – je jeho. Odovzdá mu dievčatko a utečie. Samuel vyráža s malou Glóriou do Londýna, kde Kristin márne hľadá. Nakoniec mu nezostáva nič iné, než si nájsť prácu a vo veľkomeste sa usadiť. Samuel sa očarujúcim spôsobom púšťa do výchovy malej Glórie. Počas nasledujúcich ôsmich rokov sa ukáže, že je nielen milujúcim, ale tiež hodne neštandardným otcom. S humorom sa vysporiadava s nástrahami každodenného života osamelého Francúza v Londýne. Rodinná idylka sa však rýchlo zmení, keď sa z ničoho nič, pred jeho dvermi objaví Kristin… Výnimočné premietanie filmu Aj dvaja sú rodina pri príležitosti Dňa matiek, si môžete vychutnať v nedeľu 14. mája.

ARTMAX KONCERT – IL VOLO: NOTTE MAGICA

Po tom, ako si získali celosvetové publikum na svojom turné naprieč Európou a severnou a južnou Amerikou sa Il Volo vracajú do rodného Talianska, kde pripravili magickú noc plnú hudby, ktorou chcú vziať hold inému známemu triu, 3 tenorom. Una Notte Magica (magická noc) bol názov legendárneho koncertu, ktorý v roku 1990 predstavili 3 tenori – José Carreras, Plácido Domingo a Luciano Pavarotti. Teraz, o 26 rokov neskôr, Il Volo prichádzajú do Florencie, aby si ich pripomenuli. Táto jedinečná udalosť sa koná na Piazza Santa Croce, kde ich sprevádza orchester Teatro Massimo di Palermo a Plácido Domingo osobne, ktorý sa zhostil úlohy hosťujúceho dirigenta. Artmax koncert Il Volo: Notte Magica môžete vzhliadnuť iba v utorok, 20. júna o 19-tej hodine.

Okrem toho v multikine CINEMAX:  Baby šéf 2D aj 3D, Cuky Luky Film, Stratené mesto Z, Šmolkovia: Zabudnutá dedinka 2D, Chatrč, Rýchlo a zbesilo 8, Pápež František: Modlite sa za mňa, Aj dvaja sú rodina, Uteč a Circle.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.